İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.sektorelvitrin.com

oktaykanici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sektörelvitrin olarak siz değerli müşterilerimiz için yepyeni bir hizmet başlattık.

Artık sizlerde firmanızın ürünlerini ve resimlerini internet ortamındamüşterilerinize sergileyebilecek, tüm sektörlerde taleplerinizi karşılayacak,firmaların görsellerine ve iletişim bilgilerine ulaşabileceksiniz. Sitemizde yaptığımız değişiklik sonucunda, ürün ya da tanıtım fotoğraflarınızı firma adınız ve şifrenizle giriş yapacağınız yönetim panelinizden;

1 adet logo
Firmanızı tanıtan bir metin
5 adet üzerine tıklandığında büyüyen fotoğraf
5 adet orjinal büyüklüğünde

olmak üzere fotoğraflarınızı yükleyebilir, yıl içerisinde istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Ayrıca firmanıza ait tanıtım metinlerini yayınlayabilir iletişim bilgilerinizde güncelleme yapabilirsiniz.

Üstelik bu hizmet yıllık sadece 365 tl kdv dahildir.

Siz de geç kalmadan vitrindeki yerinizi alabilmek için 0212 210 5 210 numaralı telefonumuzdan sipariş verebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5