İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Www.turkiye-ukash.com müşterileri ve 2 senelik tercübesiyle ile birlik

trakus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz google aramalarinda "ukash türkiye" ve "türkiye ukash" aramasinda 1. sirada
olup diğer bir çok aramada ilk sayfalarda yer almaktadir. Yakşalik 2 senedir bu işi yapmaktayim bu zaman araliğinda facebook
adresimizde 300, Skype adresimizde 250 ye yakin müşterimiz eklidir telefon ve canli destek üzerindede bir o kadar müşterimiz
alim yapmaktadir. Günlük satişim 4000€ civari hafta sonlari 5000€ bazi günler 6000€ ya kadar cıkabiliyor.

Siteyi satmamin nedeni universite öğrencisiyim bu sene son senem derslerden siteye zaman bulamayacam ayni zaman da
site ile ilğilendiğim zaman araliğinda boşladiğim derslerime yönelmeyi düşünüyorum benden daha iyi işletebilecek ve bu işten
anlayan birisine satmayi isterim müşterilerimide mağdur etmeyecek özellikle önceden veya hala bu işi yapiyor ve 2. bir
ek site olarak almak isteyenler tercihimdir ancak işe ilk kez başlayacak icin ise işin tüm inceliklerini öğretebilirim.

Üniversite eylülün 16 sinda aciliyor o zamana kadar satmak istiyorum kafamda bir fiyat yok teklif kafama yatarsa satarim.

Google sorgulari analizi : http://l1308.hizliresim.com/1d/x/s1g8y.png

iletişim : 0543 430 93 39 veya sitedeki canli destekten de yardimci olacaklar size.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5