İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.turkiyeden.org Öneri

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
ama yardım edeceksin ?
Birader uğraştığın şeylere bak. adam gibi konunu açmışsın kötü yada iyi ki iyi yoruma saygı duymayı öğrendiğin gün gel bana.

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama yardım edeceksin ?
Birader uğraştığın şeylere bak. adam gibi konunu açmışsın kötü yada iyi ki iyi yoruma saygı duymayı öğrendiğin gün gel bana.
Bak ne kadar doğru dedin adam gibi konunu açmışşsın .Yanlış insanlar uğradı konuya . Saygı diyorsan kendi mesajlarını bir oku . Zaten konu amacını yitirdi silinmesi talebinde çoktan bulundum . Çok sağol rezil ettin . Hadi eyvallah.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben böyleyim işte. Maff ederim ortalığı sonra yüzsüz yüzsüz hiç birşey olmamış gibi yardımcı olmaya çalışırım. sanada eyv.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Dostum bence türkiyeden absürt başlıklara yer verebilirsin.
Kaliteli ve özgün içeriğinle güzel yerlere gelebileceğini düşünüyorum.
Domain benimde çok hoşuma gitti, eğer güzel bir sistem oturtabilirsen takipçilerinden biride benim :)

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dostum bence türkiyeden absürt başlıklara yer verebilirsin.
Kaliteli ve özgün içeriğinle güzel yerlere gelebileceğini düşünüyorum.
Domain benimde çok hoşuma gitti, eğer güzel bir sistem oturtabilirsen takipçilerinden biride benim :)

Teşekkür ederim önerin için . Domain bende gezinirken buldum hoşuma gitti ve aldım . Özgün ve sağlam içerikle bende iyi yerlere gelinebileceğini düşünüyorum . :)

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
haber sitesı turkiyeden Haberler Bıraz farklı bır haber ozellıgı olacak ıllere gore haber gıbı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5