İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.turkiyereseller.com'dan TR Merkezli Reseller Kampanyası.

turkiyereseller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linux Reseller

3 Gb Alan
25 Gb Trafik
25 Domain Ekleme
Sınırsız Özellik
Plesk 8.3.0 Kontrol Panel
Firewall & D-Dos Koruma
7/24 TİCKET & MSN
Günlük Yedekleme
Türkiye Lokasyon
Uptime %99.99

AYLIK: 15 YTL.

6 Gb Alan
50 Gb Trafik
50 Domain Ekleme
Sınırsız Özellik
Firewall & D-Dos Koruma
7/24 TİCKET & MSN
Günlük Yedekleme
Türkiye Lokasyon
Uptime %99.99

AYLIK: 29 YTL.

9 Gb Alan
75 Gb Trafik
75 Domain Ekleme
Sınırsız Özellik
Firewall & D-Dos Koruma
7/24 TİCKET & MSN
Günlük Yedekleme
Türkiye Lokasyon
Uptime %99.99

AYLIK: 39 YTL.

Firewall & D-Dos Koruma Test ip: ping 88.255.117.160 - 161

Sipariş öncesi sorularınız için ekliyebilirsiniz.
www.turkiyereseller.com - Reseller - Vps - Kiralık Sunucu
[email protected]

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
• SUNUCU.COM.TR, Türk Telekom omurgasının katma değerleri sayesinde sağlamış olduğu veri merkezi ile güvenli, kesintisiz, kolay ve hızlı erişim sağlayan hizmetler sunmaktadır.
• SUNUCU.COM.TR omurgasına entegre donanım bazlı güvenlik ve verimlilik üniteleri sayesinde, müşterilerimize hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Bu cihazlar bulunduğu konum nedeniyle SUNUCU.COM.TR'den hizmet alan her türlü müşteri trafiğini kapsamaktadır.

• TÜRKİYERESELLER.COM, Türk Telekom omurgasinin katma degerleri sayesinde saglamis oldugu veri merkezi ile güvenli, kesintisiz, kolay ve hizli erisim saglayan hizmetler sunmaktadir.
• TÜRKİYERESELLER.COM, Omurgasina entegre donanim bazli güvenlik ve verimlilik üniteleri sayesinde, müsterilerimize hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayiz. Bu cihazlar bulundugu konum nedeniyle TÜRKİYERESELLER.COM'dan hizmet alan her türlü müsteri trafigini kapsamaktadir.

Biraz orjinallik, lütfen ya.. Lütfen!

Editler bitmez: <!-- saved from url=(0042)http://www.awbsdemo.com/index.php?td=techy -->

Buda güzel.. ;)

turkiyereseller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi

Türkiye Reseller'e hazırlanmakta olan otomasyon sistemi geciktiğinden dolayı bu şekilde başlangıç yapmayı uygun gördük.

Saygılarımızla.

KeNaN_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum yanlış anlama ama ben sunucu.com.tr den 1 aylık vps aldım daha ilk haftada sorun yaşadım 2 müşterimi kaybettim ve sunucuyun problemi olur olmaz ticket atıyoru düzeltip sonra sunucunuzda problem yok diyip beni de yalanlıyorlardı bende lanet ettim ve sunucu iptali verdim o hani 14 günmü 15 günmü sunucudan kaynaklanan problemlerde para iadesi diyorya hava civa
ben kurtulduğuma dua ettim
bence datacenterini değiş ama memnunsan bişey diyemem iyi satışlar kolay gelsin !

KasperSky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum Sen ilk Haftada Yasamıssın ben sunucu.com.tr den sunucu aldık ilk günden ipleri eklemediler 2.gün 5 tane ip verdiler 30 tane ip olmasi gerekirken anlasmada filan 5 tane ip eklediler neden böle yaptiklarini sorduk prosodür vs dediler güldüm :)
2. gün cPanel whm ler uctu 3.üncü gün makina kapandı 4.üncü gün makina yi actilar 5.inci gün tekrar kapandi tel actim yetti dedim format attiralim dediler ok dedik yedekleri aldik bu günler icersinde kaybettiğimiz müsterinin sayisini bilmiyoruz...
Makinaya Format attılar sorunlu yüklenmiş dediler i dedik formattı attıkları gün gece sorun basladı uyuyamaz olduk pisikolojimiz bozuldu tel gelicek müsteriden sunucu gene kapali diye.....
sabah söledik sorunu ha diyceksinizki sorun neydi ?
Kardesim makina kople sorunlu sunucularda düsmeler vs haddi hesap ı yok sorunun com.tr dedik aldık firma demeyin bunlara sakın
sunucuyu alalı 15 inci gün oldu :) 1 sunucu yoktu icinde bekliyordum yapicaklar diye düsünün allah tan korkmuyorlar bu adam okadar para ödedi hadi parayi bırakın kaybettiğimiz müsterinin sayısını sölemeyim....
16 inci gün SUNUCU.COM.TR denilen bu firmaya sorunu hergün bildiriyoruz diye ne yapsalar beğenin ? sunucuyu kapattılar mail atmıslar birdaha acmamak sarti ile kapattık neden ? hizmet sözlesmesi ihlali vs :) neymiş hergün sorun bildiriyormusuz Yahu e allahtan korkmaz insanlar paramizi verdik sunucuda 1 gün calisma göremedik mail attik malın ayipli mal oldugunu söledik gülüyor bide BATUHAN sahibi oranın galiba telde konusuyoruz niye kapattiniz makinayi dedik ordan dır dır yapmayin diyor bana :)
dedim tamam batuhan bey kapatın nasilsa görüscez

Sonuçmu Gerekli Yerlerle Görüstük Ne yapıcağimizi Anlattılar Hazırlanıyoruz ONLARDAN dolayı cektiğimiz sorunları düzeltiyoruz su sıralar rahatladık cok sükür sanmasinlarki forumlarda böle port atarız Gerekli Mahkemelere Cıkıcaz ;)
Son Sözüm
"BEN YANDIM SİZ YANMAYIN"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi