İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.yenihat.com pr 5 satılık

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.yenihat.com PR 5

Site daha önceden aldığı linklerle 50 100 hite sahip.. satın almak isteyenler özelden görüşelim..

D

dnturkey

Misafir
google da indexli bile değil nasıl pr 5 oluyo diyo :) yani pr5 değil...

bi de ayıptır söylemesi dialercı domaini gibi duruyo :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne diyosunuz siz ya ne dialeri dalgamı geçiyorsunuz kendi domainimi benden iyimi bileceksiniz.. pr güncellemesinden sonra pr 3 ken sitemiz pr 5 oldu. 1 senelik domain bitmeye yakın ve yapacak içerik bulamadığım için pr değeride yükselmişken satıyorum. her yerde pr 5 gözüken site nasıl pr 5 olmuyor hala anlamadım kafamı buluyorsunuz...

D

dnturkey

Misafir
abisi bak şimdi ;

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&hl=tr&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=site:yenihat.com

indexli sayfası var mı yok ??

http://www.google.com/search?hl=tr&q=www.yenihat.com&lr=

cache ine bakıyoruz playcharme.com diye bi sitenin cache var.

http://www.google.com/search?hl=tr&q=link:www.yenihat.com&lr=

backlinklere bakıyoruz. backlink yok :)

demekki neymiş google ile uzaktan yakından bi alakası yokmuşş..

PR5 felan değilmiş...

Dialer meselesine gelince sadece benim aklıma dialercı domainlerini hatırlatıyor dedim. sana dialer ile ilgili bi suçlama yapmadım..

bide benden iyi mi bileceksiniz demişsin. hayır bizden iyi bilmicez ama google hepimizden iyi bilecek :)

G

geyik.net

Misafir
valla pr5 bi domain almayı düşünürüm o yuzden direk gerçek pr sine baktım. ama dediğim gibi fwd etmişssin domaini sadece.. bilmeyenlerı kazıklarsın belki amaa burda herkes az çok bişi biliyor. tek zeki sen değilsin.. pm atmışssın celallenmeye de gerek yok bence.. hadi kolay gelsin. bi dahaki sefere pr 9 10 olan bi yere yönlendir de daha çok sazan bulmaya çalış... başarılar arkadaşım amaa çok kaybedersin...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar uzun zamandır yoktum. şimdi gelelim cevaplara hiçbirşeyden kaçmam hiçbir yere yönlendirme yapmadım bu 1. si.. geyik.net insanları bu şekilde yargılayamazsın benim bu olaydan hiç haberim yok.. siteyi hiçbir yere forward etmedim. Zamanı bitmek üzere olan bir domainin pr değerine baktım 5 ve satmaya karar verdim. kim ne anlarsa anlasın bu gerçek değişmez... yeni baktım evet yönlenmiş ama hiç bir yere yönlendirme yapmadım.
ben bu işte 10 yıldır varım beni tanıyan tanır.. böyle kandırmaca düzenle hiç işim olmaz.. olayı bilmeden yargılayanında alnını karışlarım... geleceksin özele önce benimle konuşacaksın sonra çamur atacaksın...

YANLIŞ ANLAŞILMA YÜZÜNDEN DOMAİN SATIŞINDAN VAZGEÇİLMİŞTİR.

G

geyik.net

Misafir
arkadaşım 10 yıldır bu işteyim diyorsun google indexlediği için 50 100 kişi gönderiyor diyorsun ama bakiyoruz ki hiç öyle birşey yok. Eğer 10 yıldır bu sektördeysen sunu da bilmelisin ki google boş domaine PR vermez. Havadan sayfa indexlemez. kimseye çamur attığımda yok. sen buraya pr 5, 50 100 kişi geliyor yazarsan bu kadar adamda sana cevabını verecektir. MSN'e seni ekleyeli uzun zaman oluyor. PM felan atma yani.. ALNIMI karışla bakalım.. herkes görüyor neyin ne olduğunu. Bu da son mesajımdır bu konu için. eyvalla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5