İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www4-akbank.com DİKKAT!

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, bu gün E-Posta adresime
Kod:
Sayın Müşterimiz,

Akbank sizlere daha güvenli hizmet sunabilmek için, altyapı çalışmasına başlamış bulunmaktadır. Siz müşterilerimizin güvenliğini sağlamamız açısısından, lütfen 5890-04XX-XXXX-XXXX numaralı AKBANK HESAP KARTINIZI doğrulayınız.  

AKBANK HESAP KARTINIZI DOĞRULAMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ >>

Şeklinde bir mail geldi. Benim ne akbank hesabım var, nede bu numara doğru :) zaten sisteme girerkende yeni kart no istiyor ve şifre istiyor.. kişisel güvenliğiniz açısında Bilginiz olsn

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akbanka mail at bildir. Çoğu kişinin canı yanmasın. Yada mailin kopyasını mail adreslerine gönder böyle bir mail geldi diye bildir.. Siteye erişim engellensin.

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şekilde Turkcell ve diğer bankalar içinde hazırlanmış bir sayfa var banada oyak bank döneminde gelmişti. Aynı şekilde benimde bankayla hiç alakam yoktu. Bende bankaya bildirdim ama site çoktan faaliyetini kesmiş....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5