Xbox One'a Gelen Büyük Özellik

Msnr

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Şubat 2016
Mesajlar
396
Reaction score
0
Konum
Elazığ
Microsoft’un geliştirdiği oyun konsollarından birisi olan Xbox One’da büyük bir yenilik olması bekleniyor.

485-0-3dc842c5ce8a24d41a9d28b3c9c1e94e.jpg


Microsoft’un geliştirdiği konsol Xbox One, Xbox 360 döneminde satış rakamlarına bakıldığı zaman istenilen seviyeye ulaşmıyor. Konuile alakalı olarak Microsoft, farklı bir yol izlemek için adına çalışmalarını da sürdürmekte.

Xbox Bölüm Başkanı Phil Spencer’ın açıklamasına göre Windows 10 ile birlikte daha şeffaf bir platform oluşturmak istiyorlar. Quantum Break’in hem PC hem de Xbox One’da bu yolla çalışabilmesi, Crossplatform denilen olgunun da yerleşmesini istediklerini, böylelikle Xbox One’ın zaman içerisinde donanımsal olarak tıpkı PC’de olduğu gibi geliştirmelerin yapabileceğini de söyledi.

Bundan dolayı oyuncular hem uzun yıllar boyunca Xbox One’larınıkorumuş olacak hem de birkaç sene içerisinde konsol değiştirmek zorunda dakalmamış olacaklar. Bu konu üzerinde oldukça yoğun çalıştıklarını belirten Spencer’ın açıklamalarına göre bakalım bu konu gerçek uygulamaya ne zaman geçirileceği de açıkçası merak konusu.

Kaynak
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst