chat ege.net sohbet

XenForo Gömülen Videoların Boyutlarını Değiştirme

Rynez

Şen Üye
Katılım
1 Şub 2016
Mesajlar
98
XenForo'da mesajlarınıza eklediğiniz videoların daha büyük/küçük veya istediğiniz özel bir boyutta gözükmesini istiyorsanız çok küçük adımlarla bunu halledebilirsiniz.

Her zamanki gibi yönetici paneline giriş yapıyoruz.

Yönetici paneli ana sayfasında, solda yer alan listeden "BB Code Media Sites"e tıklıyoruz.
Açılan sayfada forumumuza hangi sitelerden video ekleyebiliyorsak onların listesi çıkacaktır. Boyutlarını değiştirmek istediğinize tıklayın.

Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak. Sayfanın Embed HTML kısmındaki kodda "width" (genişlik) ve "height" değerlerini forumunuzda videoların hangi genişlik ve yükseklik değerlerinde gözükmesini istiyorsanız onlarla değiştiriyorsunuz. Hepsi bu kadar.

 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst