İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

XXX2 üstüne

B

baybars

Misafir
Arkadaşlar XXX2 diye bir film var şu sıralar vizyonda görmek isteyeniniz var ise görmesin. Yada şöyle diyeyim modifiye arabalardan hoşlananız var ise, zenci müziğini seviyorsanız yada kutsal amerikan başkanı konusunu işleyen film izlemek istiyorsanız gidin görün derim. Ama bunun dışında benim ve arkadaşımın yaptığı gibi sadece ve sadece afişine bakıp güzel görünüyor diye boş olan vaktinizi değerlendirmek için gidecekseniz gitmeyin. Benim için ömrümde gördüğüm birkaç rezil filimden biri diyebilirim. Türk kültürüne hiç mi ama hiç uygun bir film değil... belki biraz zorlarsak filmin efektleri iş yapabilir ama onun dışında filmden alacağınız hiç bir şey yok...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
herkesin filmlere bakış açıları farklıdır yanai böyel konuşarak ön yargı yapma yanai senin izlediğin film tarz farklı dır. yanai ön yargılı olma

B

baybars

Misafir
Permission' Alıntı:
herkesin filmlere bakış açıları farklıdır yanai böyel konuşarak ön yargı yapma yanai senin izlediğin film tarz farklı dır. yanai ön yargılı olma

Ön yargılı olabilmem için filmi izlememiş olmam gerekir. İyi okumadın galiba bakış açımı yazdım zati... Tabi haklısın tarz konusunda tarzım değildi zati... Zencileri aşşağılayan, amerikayı ve onun sistemini öven bir filmden bahsediyorum... Neyse aman boşver gitsin be permission seni mi kıracağım bu satte izleyen izlesin ben yazdım fikrimi... Parası bol ve bu tür filmlerden hoşlanan izler...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
işte reklam budur... hiç gideceğim yoktu ama meraklandırdın. şimdi gitmek gerekecek.. :cool:

B

baybars

Misafir
Yaw yapma be arkadaşım en son isteğimdir amerikalı lauların reklamını yapmak sen bana inan ve gel parnı boşa harcama yada gideceksen yarın git. Zira yarın halk günü fazla para vermezsiz değmez çünkü :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ICE Cube oynuyor hayatta izlemem. Zenci filmine çevirmişler cânım filmi. Anlamadığım şey bu vin diesel bir filmde bir defamı oynuyo sadece...

W

w0w

Misafir
Permission' Alıntı:

bunu bilerekmi yapıyorsun? yanai olayını? Aklıma çok takıldı
http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=186827 buraya girip konulara bakarsan kırmızı yazıları görürsün yanlış anlama sadece o kelimeyi yanlışmı biliyorsun diye merak ettim.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet en sonunda dayanamayan biri çıktı :) Ben de okurken dayanamıyordum ama ters tepki alırım diye de yazmıyordum. Gerçekten permissionın yazım hataları hat safhada ve okurken acayip rahatsız oluyorum. Okuma kardeşim zorla mı okutuyorum diyebilir belki buna karşılık ama bence yazarken biraz daha özenerek yazsa çok daha iyi olur bence.

W

w0w

Misafir
Ya yazim hatasidir yaparsin ama yaniyi bi insan her seferinde yanai yazarsa yanlis bildigini düsünürsün verdiim url ye bi baksanan her baslikta bir yanai var :D

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hraflrein yzalşıı srıarlaırnıın bri önmei ykomşu :) bu nedenle öyle yazıyor olabilir.

xxx² filmi klasik bir amerikan aksiyon filmi, baştan sona hareket var. arabalar var, klasik kurtarma olayları var.. film bittikten sonra aklınızda konu hakkında birşey kalmıyor, sahneler hakkında da. bunları yazarkende düşünerek hatırlamaya çalışıyorum. konu önemli değil o an hoşuma gitsin yeter diyorsanız izleyin, ben konuya da önem veriyorum diyorsanız başka bir film izleyin :)

B

baybars

Misafir
cpa' Alıntı:
Evet en sonunda dayanamayan biri çıktı :) Ben de okurken dayanamıyordum ama ters tepki alırım diye de yazmıyordum. Gerçekten permissionın yazım hataları hat safhada ve okurken acayip rahatsız oluyorum. Okuma kardeşim zorla mı okutuyorum diyebilir belki buna karşılık ama bence yazarken biraz daha özenerek yazsa çok daha iyi olur bence.

Aslında ters tepki alacağız diye düşündüklerimizi yazmamak medeni cesaratimizin eksik olduğunun göstergesi olsa gerek zira aynı şeyi bende yaptım arkadaşımız cool takılacağım diye yanileri sıralayınca biraz olun düşündüm ne dir bu yanilerin sıırı diye ama sonra vaz caydım... Neyseki bu konuda muzdarip olan kişiler çıktı da sevgili arkadaşımıza gereken uyarıyı yaptılar. Üzülmesin tabi yaşı daha genç türkçe konusunda kendisini geliştirebilir... Ve tabi umarım bu yaniler hakkında kendince bir savunması vardır cool muhabbetinin dışında değilmi permission? Neyse aslında konunun yeri burası değil ama cevabı bana verdiği için yazma gereği duydum kusuruma bakmayın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5