İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

xxxxxxxx.com adresindeki Google AdSense reklam sunumu devre dışı bırakıldı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, http://www.xxxxxx.com/301-xxxxxxx.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Yayıncıların, kullanıcıları Google reklamlarını tıklamaya teşvik etmelerine veya reklam birimlerine aşırı dikkat çekmelerine izin verilmez. Örneğin, sitenizde, reklamlara dikkat çeken grafikler, oklar veya yanıltıcı görseller kullanılamaz. Buna, Google reklamlarının kayan kutu kodları içine yerleştirilmesi de dahildir.

Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.
AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=48182&stc=aspe-2pp-tr&hl=tr) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz.

Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Ya bu nedir böle hiçbir kural ihlali yok hatta 2-3 yıldır site aynı reklam yerleşimi ile hizmet veriyor bir anda bu sitenein reklam yayını durdu ne demek yaa böyle bir sorunla karşılaşan varmı ve sonuç alan varmı yardımcı olabilecek kişi varmı

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
kardeşim google öyle veya böyle kimi denk getirirse atıyor sanırım adsense çalışanları banladıkları ste başına pirim alıyor yoksa böyle her önüne gelen siteyi atmazlar ben artık iyiden iyiye kuşkulanmaya başladım. taşı domainini tekrardan yerleştir reklamlarını 3 sene daha gider :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende anlamadım hadi dedim yayın ihlali deseler degil aynı sektörde olan kişilere bakıyorum hatta adamalr player içine gömmüş reklamı biz yapmayalım dedik reklam ayrı player ayrı yapıp reklamı ayırdık kurallara dikkat ettik ama başımıza geldi anlamadım gitti nedir bu olay... Domaini taşımam zor belli kelimelerde iyi yerde...

xYUNUSx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar reklamlarını yaptırıp yaptırıp hesapları kapatıyor reklam gideri 0 oluyor bedava reklam yaptırıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito