İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ya İndirin Ya İzleyin...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pexolas' Alıntı:
Mesela ben çevre konusunda çok duyarlıyım , örneğin nükleer santraller ve katı atıklar konusunda çok duyarlıyım ve bunu bu forumdaki her topicten daha fazla önemli buluyorum. Sırf bu nedenle alakasız başlıklara mesajlar atma , hiçbir açıklama yapmadan Greenpeace'in sitesine linkler verme hakkına sahipmiyim?

Senin için güzel ve anlamlı olan bir şey benim için hiçbir şey ifade etmeyebilir. Yada birşey ifade etse bile bunu alakasız bir topic altında görmek sinirime dokunabilir. Bireysel beğenilerimizi toplumsal kuralların önüne koyma hakkına sahipmiyiz?

Değiliz bence.

+ 100000000

B

bedafocb

Misafir
bu forumda bu link için açılacak başka bir kategori gösterecek başka bir yer gösterebilecek mi acaba....
sadece bir video linki verildi diye afaroz etmediğiniz kaldı yani !!!

bu arada video için tşk...

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden bu kadar celallendiniz anlamıyorum arkadaşın belki dalgınlığına geldi nazikçe uyara bilirdiniz insan her zaman hata yapabilir.

madem kimsenin hatasına musahama göstermiyorsunuz hiç değilse verilen linkteki şeye saygınız olsaydı.

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulan size göre herşey reklam yuh yuh adam video yayınlamış reklam oldu.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
celallenme de yok , afaroz etme de yok ortada. arkadaşı birileri uyardı arkadaş kabul etmedi bir daha uyarıldı hepsi bu.. olayları büyütmede üstümüze yok valla :)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben izleyemedim. google'dan uyan.rar olarak da arattım bulamadım. bu arada soyturk kardesimizin canı yanıyor bu sıralar sanırım. sitesine bakarsanız terkedilmis gibi gozukuyor. sitenin ortasindaki gif'in adı da bunu anlatıyor bize.

--
bosver soyturk salla gitsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5