Yabancı Dil Makale Hizmeti Seo Uyumlu Özgün Makale

DJ_piyanist27

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
8 Nisan 2014
Mesajlar
85
Reaction score
2
Konum
gaziantep
MERHABALAR Kalitesoft.com.tr olarak bir çok alanda faliyet verirken Yeni bir Projeye daha ortak olup imzamızı attık ortagım MakaleEvi ile iki firmaya gücünü ve editörlerini birleştirip ortak yürütme kararı aldık.
logo.png

şimdi kalite zamanı sizlere ister pos işleri ister makale işlerinizi ister nakit ister kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyor.

işiniz var 10 gün PC başında yoksunuz ama ilgilenmesi gereken siteleriniz,mi var?
hiç sorun değil burda biz kalitemakale.com olarak devreye giriyoruz. hemen 2 eleman gönderiyoruz elemanlarımız uzman editörler ve içerik sağlayıcılardır.

ister günde 1 ister günde 2 ister 5 ister 10 özgün veya kopy paste
işlemi siz secin hergün sitenize ilgi alakayı biz gösterelim.

öyle 3 5 kişi toplanmış bu işi yapıyorlar ile iş yürütmüyoruz.
kadromuz whatsapp üzerinde online anlık işler alan ekip ve tamamen ögretmen ve ünv. ögrenci kadrosu ile çalışmaktayız

TÜRKCE İNGİLİZCE MAKALE YAZMAKTAYIZ..
İSTENİLEN HER SEKTÖRDE MAKALENİZİ HAZIRLIYORUZ.


MAKALE FİYAT TABLOSU

100 KELİME ÖZGÜN İSTENİLEN SEKTÖR 1.60 TL
A KALİTE HİZMET SUNUYORUZ.


İCERİK KOPY PASTE İSTENİLEN SİTEYE 1 RESİM DAHİL BAŞI 0.75 KURUŞ
FİLM KOPY PASTE EKLEME 1 TL
ÖZGÜN FİLM EKLEME DETAYLI 2.5TL

NEDEN BİZ

Uzman yazarlarımız ile beraber sitenizi daha yukarılara taşımak için gerekli olan tüm hususlar dikkate alınarak hazırlanan makalelerimiz ile farklı ve en iyisi olmak için bizi tercih edin.

SEO uyumlu olarak gerçekleştirilen yazılarımızda ilk 100 kelime içinde semantik olarak neilpatel.com/ubersuggest/ sitesinden alınan anahtar kelime kullanımı ile ilk sıralara taşınırsınız. Başlık düzenlemesinde H1-H2-H3 şeklinde olan word düzenlemesi ile daha çok tercih edilen olmak için anahtar kelime kullanımı sağlanılmaktadır.

Anahtar kelime veya kelimelerin kullanımı hazırlanan içeriğin uzunluğuna bağlı olarak gerçekleşmektedir. Anahtar kelime, kullanımı başlık ve alt başlıktaki kullanım bütünlüğü ile beraber oluşturulur. Örneğin; 300 – 400 kelimelik makaleler için sitenizi ileriye taşıyacak olan ilk 5 anahtar kelime kullanımı söz konudur.

Makaleler, piyasadaki sıkıcı ve uzun yazıların aksine madde madde ve birden fazla sitenin içerikleri göz önünden geçirilerek özgün ve müşteri ölçütleri dâhilinde açık, anlaşılır ve akışkan bir üslup ile kısa ve açık ifadelerden oluşturulmaktadır.

Uzman yazar kadromuz ve seçkin editör gözetimi altında değerlendirilen yazılar müşteri memnuniyetine sunulmadan evvel kontrol edilmesinden dolayı herhangi bir olumsuzluğa yer verilmemektedir.

Kaliteli ve hızlı teslimatı ile en özgün içerikleri bünyemizde oluşturmaktayız. Yukarı çıkmak için gerekenler biliyor ve bilgilerimizden edindiğimiz tecrübe dâhilinde ön plana çıkaracak olan kıdemli yazarlarımız tarafından gerçekleştirilecek düzenleme ile hizmetinizdeyiz.

Oluşturulan yazılarda hem anahtar kelime kullanımında hem de konu içeriği hakkında parça bütün ilişkisi korunarak yazılmaktadır. İmla hatalarına yer vermeksizin yazılan makalelerimiz memnuniyet içermektedir.

Üyelik formunu doldurarak, sitemize ücretsiz ve kolay bir şekilde üye olmanız halinde var olan hazır makaleler ya da siparişiniz üzerinden gerçekleştirilen işleminizi kendi panelinizden konu ve tarihine göre kolaylıkla indirebilirsiniz.

Yüksek kaliteli ve SEO uyumlu makaleler, uygun fiyatı dâhilinde güvenli bir şekilde sizlere ulaşır ve %100 müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran tecrübeli vizyonumuz ile Türkiye’nin en kaliteli içerik sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

Tüm bu özellikleri içerisinde bulunduran içerik sitesi Kalite Makale olarak, sitenizin içeriğini hazırlamak bizim işimiz iken memnun olmak ise siz değerli müşterilerimizin işi olacaktır.


NOT: BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM UYGULUYORUZ 1.60 KURUŞTAN SINIRSIZ SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ
mM6dd4.png


AYLIK İCERİK HİZMETİ PAKETLERİ​


img-1.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst