İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı firmalarda suspend olayı ?

rockrcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 haftadır sürekli yabancı firmaların yorumlarını okuyorum hiti yüksek olan sitelerin suspendlendiğinden şikayetçiler ama tam olarak kimse kaç hitte suspendlendiğini söylemiyor, benim sitem 4 k ya kadar cıkabilmekte alan olarakta 1 gb bile yetmekte , çok nadirde olsa arada siteme saldırıyorlarmıs anlık olarak cpu yada ram artık neyse yüzde 20 sini ben kullanıyormusum ve anlık kesintiler oluyor (gerci host firmamda hostu iyi göstermek için her kapandıgında bunu diyor olabilir)
hostgatordan copper reseller paketini almayı düşünmekteyim yaklaşık 20 adet kendime ait site barındırmayı düşünüyorum bir çoğu SMF ve WP
diğer sitelerin hiti 200 ü geçmezken 6-7 aydır sürekli ugrastıgım ve büyük zaman ayırdıgım SMF sitemin hiti host hatası olmadan ve mahkeme tarafından ana domaini banlanmadan önce 4.000 hitlere kadar gelmişti ki ben bunu 2-3 ay sonra 10.000 lere kadar cıkartacagıma inanmaktayım
sizce ne yapayım yorumların bazıları "oo hostgator süper" oluyor bazılarıda "çok kötü" oluyor
bu tarz bi sitemin suspend yeme olasılıgı kaçtır ? suspendlendikten sonra yedeğimide eksiksiz alabilirmiyim ? son olarakta forumda rapidshare.com vs. gibi linklerden mp3 ve albüm dagıtımı yapmaktayım...bu da bi sorun cıkartır mı
diğer konu acmıstım ama diğer arkadaslar sadece reklam yapmalarından ötürü istediğim cevapları alamadım umarım bu sefer host firmalarından daha çok webmasterlar yorum yapar teşekkürer..

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam olarak kimse kaç hitte suspend edildiğini söyleyemez, zira öyle bir şey yok. Kaç BW yediği de çok önemli değil. Suspend edilmesindeki en büyük kriter CPU kullanımı.
Yani siten 1000 hit alıyor ama sistem kaynaklarını çok fazla sömürüyorsa suspend edilir. 10 bin hit alıyor ama sistem kaynaklarını sömüyormüyorsa sorun olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi