İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı grafik paylaşım sitesi için uploader aranıyor

aselim84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sahibi olduğum grafik sitesine kaliteli paylaşım yapıcak takım arkadaşları arıyorum. Site wordpress ve ingilizcedir. Site yaklaşık 3 senelik ve şu ana kadar sadece kendim paylaşım yaptım dolayısıyla ilgilenemediğim zamanlar oldu fakat site hiçbir zaman çöplüğe dönmedi ve hep belli bir kalitede devam etti. Günlük tekil hiti 500 civarı (yoğun ilgilendiğim zamanlarda 2000'ni bulmuştu) ve ziyaretçiler genel itibarıyla Amerika ve Avrupa kıtasından yani site kaliteli hite sahip. Google index sayısı 4870. Sitede toplam 3500 konu (tüm konular kendi uploadum) ve 5600 üye var. Sitenin çöpe dönmemesi ve aynı kalitede devam etmesi sadece 2 uploder alınacaktır ve böylece yükledikleri dosyaların download sayısı çöp forumlarda olduğu gibi düşük olmayacaktır.

Aranan şartlar:

- Wordpress yönetim panelini bilmeli ve ingilizce olarak kullanabilmeli.

- Paylaşımlar kaliteli ve sitenin formatına uygun olmalı.

- Günlük paylaşım sayısı uploader başına 20'den fazla olmamalı.

- Tercihen wupload kullanılmalı.

- Tercihen daha önceden grafik paylaşımı yapmış olmalı.

Ciddi ve samimi olarak ilgilenen arkadaşlar site adresini pm le isteyebilirler. Belli bir süre deneme yapılacaktır ve konular benim onayımla açılacaktır daha sonra onaysız olarak yayınlanabilecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5