İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Hit Kaynağı

M

Maksim

Misafir
Merhaba,

daha önceden açılmıştır mutlaka biliyorum. güncel olması itibariyle bu konuyu açıyorum.

Farklı dillerdeki sitemizi (ingilizce,almanca, italyanca, fransızca, flemenkçe..) yabancı hit kaynaklarından nerelere kaydetmeliyiz ki yabancı kullanıcıyı çekebilelim?

Şimdiden teşekkürler.

R

ramrom

Misafir
arkadaşlar bu konuyu bende açmak istemiştim ama arayınca bu konuda bir kaç başlık bulmama rağmen kimse bunlara cevap yazmamış.

bilen arkadaşlar varsa paylaşırlarsa bizde seviniriz.

ingilizce almanca toplist URL leri bilenler

T

turkgenc

Misafir
bence yabanci ziyaret icin sadece google'in site icerigini icerigin yazildigi dille indexlemesi yeterli olur. tabi ki bu da icerigin genisligine bagli... ne kadar cok iceriginiz olursa o kadar faydali. toplist olayina girmenizi tavsiye etmem.

N

n0kta

Misafir
toplist işi sakat... ekliyorsun kodu 3 gün sonra siteden popup açmışlar. türkler bunu yapıyorsa yabancılar valla sitenden spy bile yollarlar, güven olmaz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5