İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Hit Sağlamının Yolları

U

unrated

Misafir
xmlsr' Alıntı:
-görüntü bozuyor
-başka sponsorlar bunu etkiliyor
-dizaynı bozuyor
-spor olsun diye

biri veya birkaçı olabilir..

aslında tamamen farklı bir durum ... ben kafama göre yabancı bir site yapıyorum ama hiiiiiiç hiti yok .... türkçe yaptığım siteninde hiç hiti yok sayılır sadece arkadaşlarım kullanıyor ... onun için ingilizce olan siteye koyma gereği duymuyorum ... yoksa öyle bir lüksümüz yok ...

T

Tasarimx

Misafir
ya ben okadar yere ekledim ama :) 10 dan fazla adam getiremiyom ne karametse bi yardım edecek vatandaş aranıyor :D

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarimx' Alıntı:
ya ben okadar yere ekledim ama :) 10 dan fazla adam getiremiyom ne karametse bi yardım edecek vatandaş aranıyor :D

sitene girebilsem bikaç öneride buluncam ama girilmiyo sitene bu arada hit için forumda ara bilgilere ulaşabilirsin ;)

T

Tasarimx

Misafir
sitede akşam sorun vardı şimdi sorunu hallettim şimdi çaşılıyor akşamdan bu yana 5 saatte 41 kişi gelmiş :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5