İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yabancı oturma izni ile ilgili yardıma ihtiyacım var

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba arkadaşlar bu foruma ilk defa böyle bir konu açıyorum aslında nette bana yardım edebilecek bu denli bir konuda başka bir yerde bilmiyorum.
Çok samimi olduğum yabancı bir arkadaşım var ve oturma izni konusunda sıkıntıları var kendisi ukraynalı ve ayın 17sine ülkeden gönderilecek bursada ikamet ediyor yabancı oturma izni ile ilgili tanıdığı olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirlerse çok sevinirim, ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkürler..

T

trgy

Misafir
Ne gibi sorunları var açıklarsan daha iyi yardımcı olunabilir. Bir kurum veya kuruluş ile oturma izni alınabiliyor.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
şuanda elinde turistik vize var ama bitmek üzere oturma izni almak istiyor ama yabancılar şubesi vermiyor.

T

trgy

Misafir
Burada bir kurum veya kuruluş (büyük kurum ve kuruluş olmalı) istek gönderirse çalıştıracağım diye o zaman kalma olasılığı olabiliyor kısacası arkadan birilerinin destek vermesi gerekli. Vizesi bittiğinde Türkiye'yi terketmezse kaçak olarak görülür ve sınırdışı edilir, sınırdışı edilen kişiye vize verilmiyor artık.

Tahminime göre şimdiki vizesi bittiğinde geri dönmek zorunda kalacak, ilerki zamanlarda kalabilirse kalır ama şimdi imkansız gibi görünüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5