İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Reklam Şirketi?

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar Adsense hariç bana önerebileceğiniz düzgün bir reklam şirketi var mı acaba?

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yok mu arkadaşlar kimsenin önerebileceği bir şirket?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
gerçi yabancı demişsin
adhoodun getirisi adsense gibi, sıradan bir firma değiller, ama kaliteli geldiler bana, kullanayım dedim, getirisini bilmiyorum şuanda ama siteye ilk reklam aldığımda 5 tık almış, bana 0.09 kazandırmıştı, adsense kadar sürpriz yapan bir firma değil

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
"infolinks" dene,

reklamz tarzı

Ekleme:
gerçi yabancı demişsin
adhoodun getirisi adsense gibi, sıradan bir firma değiller, ama kaliteli geldiler bana, kullanayım dedim, getirisini bilmiyorum şuanda ama siteye ilk reklam aldığımda 5 tık almış, bana 0.09 kazandırmıştı, adsense kadar sürpriz yapan bir firma değil
"adhood, günümüz dijital reklamverenleri ve yayıncılarının taleplerini karşılayan hizmet ve ürünler sunan teknoloji tabanlı İnternet hizmetleri şirketi olan TURKTICARET.Net’in parçasıdır."

türkticaret.net, iyi yorumlar almıyor senelerdir :uyku:

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
gerçi yabancı demişsin

Bunların cebinde bir şey var.

images

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5