İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Toplist ( hitlist ) sizce tutarmi ?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ing. icerikli bir toplist ( hitlist ) sizce ne kadar tutar. Turk ziyaretcisi olan siteleri almayacagim sadece yabanci ing. icerikli siteler icin yapmayi dusunuyorum. Sizce bosunami emek harcamis olurum. Hedefim 3000-4000 tekil ziyaretci.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olabilir aslında. Çünkü bu forumlarda bile birkaç tane yabancı sitesi olan bir çok user bulunuyor. Ben dahil.. ;)

A

..::aTi::..

Misafir
dll' Alıntı:
Ing. icerikli bir toplist ( hitlist ) sizce ne kadar tutar. Turk ziyaretcisi olan siteleri almayacagim sadece yabanci ing. icerikli siteler icin yapmayi dusunuyorum. Sizce bosunami emek harcamis olurum. Hedefim 3000-4000 tekil ziyaretci.

aynı sistemi full ingilizce hitchange.com olarak açmıştım (Çeviri : Guaijara).
Tr ziyaretcisi sayılmıyor Türk site alınmıyordu.. aynı mantık yani. ziyan olmasın diye şimdi kapadım. kesinlikle üzerine düşmek gerekiyor. İşlerim bittiği zaman tekrar açarım :)

Ama kesinlikle çok fazla uğraştıracak birşey ..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bence hiç açıp uğraşmayın.. ing. siteler de alternatif çok fazla ve bizdeki gibi toplist mantığı oralarda yok. bence zaman kaybı olur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5