İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancılar İçin Türkçe Kursu (Ücretsiz)

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Türkçe öğrenmek isteyen yabancılar için düzenlenmiş olup basit düzeydeki ihtiyaçların karşılanabilmesi adına Türkçede bilinen günlük ifadeleri dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisinin kazandırıldığı bir programdır.

Konu Başlıkları: Günlük hayatta iletişim, aile ilişkileri ve çevre, alışkanlıklar ve tercihler, yiyecekler ve içecekler, geleceği planlama, geçmişi anlatma gibi konularda dinleme, okuma, konuşma ve yazma.

İstihdam Alanları: Programı tamamlayarak Türkçe okuma – yazma öğrenen kursiyerler, Türkçede gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilecek temel düzeyde kendilerini ifade edebileceklerdir.

Türkiye genelinde halk eğitim merkezleri vasıtası ile verilen bu eğitim aynı zamanda belediyeler tarafından sağlanan kurslar ilede verilmektedir. İstanbul İsmek - Bursa Busmek - Konya Komek - Kocaeli Ko-mek kurslarında bulunan Yabancılar İçin Türkçe branşından ücretsiz yararlanabilirler.

Eğitim Süresi: 128 saat
Kaynak: http://www.ismekkurs.co...cilar-icin-turkce-kursu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5