İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yağmur duası

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bildiğimiz üzere türkiyenin pek çok yerinde bu yıl kuraklık yaşanmakta. normalde bu mevsimde kar yağmur fırtına görmesi gereken şehirlerin bazılarında bi damla yağmur bile yağmıyo.

eskiden halk toplanır yağmur duasına çıkardı biz şimdi bunu burdan yapalım. (malum teknoloji ilerledi)

amaç olabildiğince içten ve inanarak yağmur yağmasını istemektir. başarıcağımıza inanıyorum. yoksa hem bu sene hem de gelecek sene hem maddi hem de manevi olarak çok feci zararları olucak bu durumun.

aslında ciddi bi konu fakat yazılabilecek mesajlar ve pozitif enerji oluşturabilmek amacıyla burası uygun geldi.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bölüm : geyik mizah
konu : yağmur duaı
istek : yağmur duasını buradan yapalım.
sebep : teknoloji ilerledi.
dua gibi bir konunun 1) geyik mizah bolumunde,2) teknolojinin ilerlemesi ile alakası nedir açıklayabilir misiniz?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
türkiye diye bir yer kalmassa teknoloji nasıl ilerliyebilir.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu kadar sert çıkmaya gerek yok sonuçta kötü birşey söylememiş iyi bir düşünce öne sürmüş. En azından toplu halde dua okumasakta herkes bildiği dua yı okumaya başlasa iyi olucak. Yağmur yağmaması çok kötü sonuçlar doğuralbilir bu gidişle.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilirkişi: Bunların hepsi o parfümlerden ve sera gazlarından oluyor delmeseydiniz ozonu buzullar erimez küresel ısınma olmaz mevsimlerde normal seyrinde devam ederdi. (The Inconvenient Truth - Al Gore)

G

gncytnk

Misafir
:) bu arada öğrenciler içinde kar duası rica ediyorum :) 1,2 hafta okulu asalım :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
duadan kastım dilekti fakat ism o şekilde olduğu için öyle yazmam gerekiyodu. dediğin doğru tabi ki etkisi var db ama ben şu tepki veren arkadaşların da bu işte çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. biraz olumlu düşünün biraz pozitif olun savaşlar kavgalar tahmin edemiyceğniz kadar çok zarar veriyo herşeye. yağmur yağması için dilekte bulunun isteyin budur dediğim.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu için dileğim, inş. hayırlısı olur.

bide dün gece bişey izledim. küresel ısınma önümüzdeki yüzyıl çok kötü felaketlere yol açıcakmış. 1 C artış bize "yarından sonra" filmini yaşatabilirmiş. umarım doğa intikam almaz :(

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
az önce kanal d haberler de "müjdeli haber" başlığı altında "edilen yağmur duvaları işe yaradı, yarın tüm ülkede yağış bekleniyor. nihayet mevsim normallerine dönüyoruz dedi."

bu topic işe yaramış demekki, tebrikler pembekedi, efsunlumusun yaw :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
doğa üstü güçlerim var blink ondan olmuş olabilir daha çok katılım olsaydı buraya daha uzun süre yağabilirdi. umarım iki üç günde bitmez sopuk ve yağışlı havalar şöyle iki üç ay falan devam ederse süper olur.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
doğa üstü güçlerim var blink ondan olmuş olabilir daha çok katılım olsaydı buraya daha uzun süre yağabilirdi. umarım iki üç günde bitmez sopuk ve yağışlı havalar şöyle iki üç ay falan devam ederse süper olur.

ahah hemen de gaza geldin :) ama şaka maka işe yaradı bak bu topic :p

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unknown command yagmur%20duasi////, can not establish connection with cloud. Please contact your system administrator.

bende hata verdi :(

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unknown command yagmur%20duasi////, can not establish connection with cloud. Please contact your system administrator.

bende hata verdi :(

duanın hiçbir şekliyle dalga geçmemenizi istirham ediyorum.

doğa üstü güçlerim var blink ondan olmuş olabilir

doğa üstü güçlerin varsa milleti duaya davet etmezdin. konuşmalarında şirk var. yanlış anlama uyarma gereği duydum..

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve ve yağıyor :) güzel oldu evde çizim yapıyorum dışarıda yağmur media playerimda dont cry - (gnr) üf be :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5