İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo adsense olayina giriyor

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google her ülke için dil seçimi yapmış ve kendini geliştirmiş bir sitedir. Yani kendilerini bu işe odaklamışlar alt yapıları çok sağlam. Yahoo google seviyesine gelmesi için sanıyorum en az 1 sene geçmesi lazım. Yahoo türkiyeden pek ziyaretçi alamıyor gibime geliyor. Ama googlenin türk ziyaretçi aşırı çok benim fikrimce..

E

erotikbul

Misafir
Bence herkes yanılacak. Overture ustası Yahoo, bu işe çok çok önde başlayacak..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana da oyle gelıyor...
yahoo google dan cok daha eskı bır sırket, ve reklam alanında da bır suru konuda onculuk yapmıstır.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo rekabet'e 1 adım arkadan başlayacak ve fitlenmesi için sanırım ilk atılımları reklam oranları yüksek tutmak olacak.. Buda webmaster'lara + olarak yansıyacak..

Yaşasın Rekabet ! ;)

E

erotikbul

Misafir
Evet, böyle düşünen webmasterlarımız da varmışi buna sevindim. :)

Google'ın başlangıçta Yahoo'nun kapısını çaldığını ve Yahoo'nun Overture'sini düşünürsek Yahoo'nun üstünlüğü ortada olacak. Ayrıca, Yahoo'nun reklam alma potansiyeli Google dan çok daha yüksek ve kaliteli olacak.

Neyse hep birlikte göreceğiz.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Türkiyede bunu yapabilecek güvenilir bir firma varmı sizce?

Mynet
Superonline

geliyor aklıma ilk.

M

M@latyasporlu

Misafir
tabiki rahatla.net :p Türkiye'de kimse yapamaz... mynetide dahil superonlineside...
ama yahoo banka havalesiyle işe başlarsa google çok büyük bi darbe alır... çoğu banka google çekleriyle ilgilenmiyor bile.. yanlız benim aklımı kurcalayan şu ; yahoo ne tip reklamlar düzenleyecek text olacağı kesin ama kuralları ne olacak ne kadarda ödeyecek... ama her koşulda kazanan webmasteler olacak... :D

T

The_Best

Misafir
Rekabetin artması hizmetin kaliteli olmasını sağlayacaktır, bu işten webmaster ler karlı çıkacaktır.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar yorumdan sonra türkleri almıyoruz derlerse ne olur onu merak ediyorum:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5