İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo dan ziyaretçi çekmenin yada arttırmanın bir yolu var mı ?

kuruoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google dan gelen ziyaretçilerin %10 una razıyım. Yahoodan ziyaretçi çekebilmenin bir yolu var mı ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bende aynı soruyu merak ediyorum hocam, birde yahoo index nasıl arttırabiliriz ziyaretçi çekmek için? Google index 2bin iken yahoo index sayısı 6 sadece. Bi yanlışlık mı var, yoksa yahoo örümcekleri daha yavaş işliyor, bizim yapabileceğimiz birşey yok mu?

kuruoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende aynı soruyu merak ediyorum hocam, birde yahoo index nasıl arttırabiliriz ziyaretçi çekmek için? Google index 2bin iken yahoo index sayısı 6 sadece. Bi yanlışlık mı var, yoksa yahoo örümcekleri daha yavaş işliyor, bizim yapabileceğimiz birşey yok mu?

yahoo da 2010 daki indeksli sayfa sayım 11 di.. Sonra bir kaç yahoo dostu siteye backlink bırakın diye tavsiyede bulunan arkadaşlar oldu. 2010 yılının sonunda ve şimdilerde yahoo da indeksli sayfa sayım 117 ye ve backlink sayım ise 14 e çıktı.

Buna rağmen hala yahoo dan umduğum ziyaretçileri çekebilmiş değilim.
yahoodan ayda ortalama 3 ziyaretçi geliyor.

Google olmasa sitemi bilen kişi sayısı beni tanıyan kişi sayısının ötesine geçemezdi heralde.

Atıp tutuyorum kimi zaman ama google gerçekten çok faydalı bir arama motoru.
Darısı bir Türk arama motoruna diyelim..

Yahoodan ziyaretçi çekebilme konusunda fikri olan arkadaşların önerilerine açık olduğumu bir kere daha belirtmek istiyorum.

oyuncum26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahoo'nun Türkiye de kullanım oranı çok düşük. Bence ondan bize ziyaretçi göndermiyor.

LuCaS34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çözüm içeriğin ingilizce olursa yahoodan ziyaretci alabilirsin bnce..

X

Xman

Misafir
Yahoo yakında bu piyasadan silinip gidecek, zaten şuan içinde hiçbir faydası yok bizlere, o nedenle fazla dert etmeyin bu durumu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5