İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo DOMAIN iletişim ? istemediğim halde uzatılan domain

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yahoo da hesabı CANCEL PLAN ile kapattığım halde domain uzatma amacıyla 34.95 dolar çekmişler hesabımdan. İletişim için telefonla aradım dönüp dolaşıp Tekrar arayın a gidiyor operatörün konuşmaları...

Eposta adresi varmı ulaşmak için yada hesabı bi kez daha cancel etmeyi denedim bu para iadesi sağlar mı ? (hiç sanmasamda)

Bu sorunu yaşamış birileri varmı acaba ?

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk önce geçmiş olsun diyeyim. benimde 3 domainim yahoo da idi. zamanında 1 usd diye düştük.sonra otomatik heryıl artan bi oranda para çekti. hiç etik olmadığını düşünüyorum.

ben çözüm olarak, domainlerimin tamamını transfer ettim. seninde öyle yapmanı öneririm ( en azından gelecek yıldan kurtulmmuş olmak için)

çekilen tutarı geri ödeme gibi bişey yapacağını hiç sanmam. hele ki domainin süresini uzattılarsa imkansız. dediğim gibi 10 usd ye daha kıyıp farklı bi yere taşırsan seneye uğraşmazsın.

iletişim için: sign in yaptığında sağ üstte help çıkıyor olması lazım. orayı kullanabilirsin. maillerine gün içinde yanıt veriliyor.

kolay gelsin

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çekilen tutarı geri ödeme gibi bişey yapacağını hiç sanmam. hele ki domainin süresini uzattılarsa imkansız. dediğim gibi 10 usd ye daha kıyıp farklı bi yere taşırsan seneye uğraşmazsın.

Zaten başka bir hesaptakini taşıdım bu kalmıştı ve bunun da HESABINI CANCEL etmiştim ama sanırım hata olmuş ve hesap aktif kalmış.

Farkında olmadığım bir anda ödeme görünce kontrol ettim ve bir kez daha CANCEL ettim domain EXPIRY date geçmeden belki bir sonuç çıkar diye - şuan hesap kapanmış görünüyor ve hesabı kapadığım içinde CONTACT US Bölümünden ulaşamıyorum eposta desteğine. Telefonla aradım operatör döndü dolaştı ve kapandı - gerçek birine ulaşamadım.

Ama sonra whois deki epostaya ulaştım ordan bir adres daha verdiler oraya yazdım. Çok fazla bir miktar değil ama denemeye değerdi bakalım sonuç ne olur :)

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun inşallah olayı çözer paranızı alırsınız .

Saygılar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5