İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo emailimi kurtarma

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar birileri yahoo emailimin sifresini bir sekilde ele gecirip deactivated moduna getirmis. yahoo da konuyla ilgili aciklama yok. napabilirm

X

xonurx

Misafir
slm draligus

senin dedidigin biraz birazcik heke giriyor, burdaki insanlar yikici degil yapicilar :) www.cyber-warrior.org sayfasinda istedigin bilgilere ulasabilirsin!! bence orayi dene!!!

saygilar

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buradaki insanlarin yikici oldugunu iddia etmedim. yapmaya calistigim sey hekerlik ogrenmek degil , sadece bir sekilde deactive edilen emailimi tekrar kullanabilmek.
yardiminiz icin tesekkur ederim
iyi calismalar

X

xonurx

Misafir
yanlis anlasilmasin!!!! yukarida demek istedigim---> mailini kirdilarsa sende mailini tekrar kirarak alirsin!!! baska yolu yok!!

saygilar

X

xonurx

Misafir
arkadsim sende cok alingansin sadece saka yapmistim :)

kirdiysam kusura bakma!! ama dedigim gibi ancak mailini tekrar kirarak alabilirsin bunun icin cesitli yollar ve programlar vardir!! verdigim safada kisa bir arasitirma sonucunda hepsini bulursun!!!

saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5