İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo logosu ünlemi !

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Onlarca bedava yahoo backlink mi istiyorsunuz ?

ne yapıyoruz, hemen yahoo'ya giriyoruz ve logonun üzerindeki ünleme tıklıyoruz :) bir ses geldikten sonra, ''yahoo, sitemi ekle'' diyoruz, hepsi bu kadar ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tr.yahoo.com a yönlenirse sağ tarafta ki yahoo.com a tıklayın, ayrıca site falan eklenmiyor
basıcam -repi şimdi

nsu975

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ne yapıyoruz, hemen yahoo'ya giriyoruz ve logonun üzerindeki ünleme tıklıyoruz bir ses geldikten sonra, ''yahoo, sitemi ekle'' diyoruz, hepsi bu kadar

ses geldi ama sitemi ekle bulamadım

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8

ne yapıyoruz, hemen yahoo'ya giriyoruz ve logonun üzerindeki ünleme tıklıyoruz bir ses geldikten sonra, ''yahoo, sitemi ekle'' diyoruz, hepsi bu kadar

ses geldi ama sitemi ekle bulamadım

aslında site eklenmiyor, yalnız yahoo'daki ünleme tıklayınca yahoaaoo gibisinden bir ses çıkıyor :D daha önce dikkat etmeyenler için paylaşmak istedim, backlink olayı ise geyik ;) Sadece o yüce sesi duymanızı istedim :D

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aslında site eklenmiyor, yalnız yahoo'daki ünleme tıklayınca yahoaaoo gibisinden bir ses çıkıyor :D daha önce dikkat etmeyenler için paylaşmak istedim, backlink olayı ise geyik ;) Sadece o yüce sesi duymanızı istedim :D

sırf mesaj sayısınızı arttırmak için boş konular açmayın

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44

Bu ses yahooyu telefonla aradiginiz da cikiyor, önce bi "aloo noluyooo" diyorsunuz :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sanıyorum algılama ile ilgili bir sorununuz var, boş yorumlar yazıp konuyu kirletme ve mümkünse hiç bir konuma cevap vermeyiniz.

Neden kızıyosunki insanlara? Sen geyik bölümüne konu açıp milletle makara yaparken konu kirlenmiyorda millet sana tepki verincemi konu kirleniyor? Konu geyik bölümündeyse devamm :)

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Neden kızıyosunki insanlara? Sen geyik bölümüne konu açıp milletle makara yaparken konu kirlenmiyorda millet sana tepki verincemi konu kirleniyor? Konu geyik bölümündeyse devamm :)

haklısın :harika: webmaster'ların çoğunun hayatı site site site olmuş, bazen konular değilşsin diye geyik açıyorum; batak-tavla konuları açıyorum ama gereken ilgi gösterilmiyor; Ben şuna kızıyorum:
Geyikte olsa emek verilmiş konu açılmış velakin birşeyler paylaşılmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5