İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo yenilendi

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
548054_detay.jpg

Yahoo! Türkiye içeriği de tasarımı da değişen yeni ana sayfasını global sayfa ile aynı anda yayına aldı

Dünyanın en çok ziyaret edilen ana sayfası Yahoo! içeriğini ve tasarımını yeniledi. Türkiye’den farklı internet mecraları ile resmi anlaşmalar yapan Yahoo! yeni arabiriminde yerel içerik kaynaklarını , sosyal ağları ve haber sitelerini bir araya getiriyor.

Dünyanın en ünlü internet markalarından Yahoo! global ana sayfasını Türkiye sayfası ile eşzamanlı olarak 1 eylül 2010 itibariyle yeniledi. Türkiye’de http://tr.yahoo.com adresi üzerinden yayın yapan platform, yerel içerik kaynakları ile geçtiğimiz ay içerisinde ortaklık anlaşmaları gerçekleştirmişti. Bu anlaşmaya göre Türkiye’de dijital yayıncılık yapan mecralar haber, blog, video ve fotoğraf içeriklerini yeni Yahoo! ana sayfası üzerinden sunuyorlar. Ziyaretçiler Yahoo! ana sayfasından çıkmadan bu içerikleri inceleyebiliyor, ve ilgilerini çeken içerikleri daha ayrıntılı bilgi almak için ziyaret edebiliyorlar.

İçerik partnerlerinin sağladığı bilgilere ek olarak Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım platformlarına da yeni Yahoo! sayfası üzerinden giriş yapabiliyorsunuz.

Yeni Yahoo! ana sayfası üzerinde aradıklarınızı hızlı bir şekilde bulabiliyor, arkadaşlarınızla iletişime geçebiliyor, en son haberleri ve gündemi takip edebiliyorsunuz.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Tamamen boş bir içeriğe sahip. Yada rss sitesi olmuş, hatta habertürkün rsslerine ağırlık veren bir site olmuş. Bu sayfanın başında eminim bir tane editör dahi yoktur.

Damned

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamamen boş bir içeriğe sahip. Yada rss sitesi olmuş, hatta habertürkün rsslerine ağırlık veren bir site olmuş. Bu sayfanın başında eminim bir tane editör dahi yoktur.

kesinlikle katılıyorum hocam, eski hali olsa daha güzel olurdu bu haber sitesine daha cok rss tipi olmuş ancak belkide editörleri vardır buda tabi bir ihtimal :gül:

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
kesinlikle katılıyorum hocam, eski hali olsa daha güzel olurdu bu haber sitesine daha cok rss tipi olmuş ancak belkide editörleri vardır buda tabi bir ihtimal :gül:

Öyle sanıyorum ki çok çok düşük bi ihtimal. Çünkü RSS yuvasından başka bir şeye benzemiyor bu haliyle. RSS içinde editöre gerek yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5