İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahooda Domainim Silindi Yardım!!

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar kredı kartı bılgılerımı guncelleyemedıgım den yada farklı nedenlerden dolayı 0,29 dolar gıbı bır ucret cekılmıs ve domaın panelden sılınmıs fakat whoıs bılgılerıne baktıgımda bır yıl uzatıldıgı goruluyor bu konuda neler yapmayalıyım tecrubelı olan veya daha once bole bır olay basına gelmıs olanlar varsa yardımcı olabılırler mı

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo'ya mail atmaktan başka birşey yapamazsın eger süren dolmuşsa kartı güncellemediysen Farklı bir Fiyat üzerinden reg edebiliyon tekrardan 21 dolar filan olması lazım yani orjinal reg fiyatına vermiyolar süresi dolanları

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bır maıl atmayalıyım ve hangı adrese maılımın ıcerıgıne neler yazmalıyım kı kendımı net ıfade edebıleyim

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde önemli bir domainimde o sorunu yaşadım.
bunlar siteyi kendi kendine uzatıyolar.
bendede limit olmadığı için çekememişler.
2 hafta öncesinde süresi doluyorddu
2 hafta boyunca mail göndermişler diğer adrese. yeni farkettim
sonra kart bilgilerini güncelledim. ama onlar benden önce uzatmışlardı sağılsunlar.
normal reg. ücretini karttan çektiler günceleyince.
o 2 haftada kullandım domaini. şimdide kullandım. Allah razı olsun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5