İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YAHOOOOO :@ Domain

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a

Benim yahooda bir domain wardı. daha 3 gün önce almıştım. Önce herşey gayet güzeldi, siteyi açtım mis gibi çalıştı. Daha sonra bugun baktığımda siteye giremedim. Domain cpaneline girdim domain yoktu.........

Wala napacağımı şaşırdım. Yahoo ya mail attım bekliyorum. Yani resmen yahoo domain imin üstüne yattı. Daha önce kimsenin başına böle bişe geldimi bilmiyorum. ama yarımı dokunan olacak warsa bekliyorum...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain cpanelime girdim demek ne demek ? yahoonun domain panelimi yani.yoksa kendi cpanelin mi.kendi cpanelinden bahsediyorsan kendi hesabını uçurmuş olabilirsin :)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@zis sanırım söylediğin 2 şeyde aynı arkadaşın demek istediği yani cpanel=kontrol paneli diye düşünürsek pek tuhaf bişi söylememiş :)

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
whois falan herşey doğru. Pek bişe değişmemiş. Sadece dnsler değişmiş. Hosting dns leri tekrar yahoo ya gitmiş.

G

Geveze.at

Misafir
Cok basit ,
domainin tm domaini oldugu icin yahoo domainine el koydu.
Domainin ismini söyle bir bakayim o zaman anlariz

G

Geveze.at

Misafir
qsl bir tescilli marka ama qsl142 diye bir marka yok
Muhtemelen ödemeden kaynaklanan bir sorundur

F

fatihhk

Misafir
adamlar 2.99 a sattıkları domainlerin parasını nereden cıkaracaklar ama dimi
benimde 4 dolarımın üstüne yattılar..
kim birisi ALLAH'a havale etmişti forumda google'ı bende yahoo'yu havale ediyorum:D

F

fatihhk

Misafir
adamlar ALLAH'sız ne olsa beklenir bunlardan.:D
(Bkz. "Yahoo ALLAH kelimesini yasakladı.")

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
adamlar 2.99 a sattıkları domainlerin parasını nereden cıkaracaklar ama dimi
benimde 4 dolarımın üstüne yattılar..
kim birisi ALLAH'a havale etmişti forumda google'ı bende yahoo'yu havale ediyorum:D

Tamam 3 dolar bişey değiş de şimdi benim domain gitti.

başka yerden alamıyorum hala alınmış gösterio. Hani aldın parayı bare domain i bırak...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benım o şekılde çok domaın gıttı :)
beklıyeceksın yaklaşık 1 ay - 3 ay arasında düşüyor domaınler :9 ama o zamana kadar yahoo da kalıo

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denemeye dener. yıllık daha alayım transfer etmeye çalışayım bakalım nolacak

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hala yahoo dan domain alıyosunuz ya helal olsun size valla...hayır yani nasıl olurda forumu okumuyosunuzki...en az 20 topik var yahoo nun tokatından canı yananların açtığı...yazık valla...forumdasınız ama kullanmayı bilmiyorsunuz :(

K

Kerasus

Misafir
UtkuTS' Alıntı:
Denemeye dener. yıllık daha alayım transfer etmeye çalışayım bakalım nolacak
panelinde görünmeyen domaini transfer edemezsin Melbourne IT üzerine geçmiştir domain, birde transfer için boşuna paran gitmesin. CC den kaynaklanan sorunlar yüzünden sonradan domaini panelden silebiliolar.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kerasus' Alıntı:
panelinde görünmeyen domaini transfer edemezsin

2 yukarıda yer alan, link bulunan mesajı okumadığın belli..
Hepsi için geçerli değil belki ama panelde gözükmeyen domain transfer edilebiliniyor

K

Kerasus

Misafir
Bende daha önce panelimde gözükmeyen domain için transfer işlemi başlatıp başarısız oldugum için yazmıştım.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garip gelicek ama panelde bulunmayan domainin kilidini nasıl açıyorsunuz? Hayır kilitliyse transfer yapılamazda ondan söylüyorum. Beri yandan Kilitli değilse hepten kötü..

Bu arada yahoo panelimdeki bir domaini geçenlerde transfer ettim. 3 gün sürdü ama başarıyla gerçekleşti. Yahoo dan Godaddy e transfer ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5