İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yakında açılacak genel foruma uploader aranıyor

AYTAÇ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar 18 temmuz itibariyle başlayacağım forum sitesi projem var 1 ağustos itibariylede ramazan başlıyor insanlar iftardan sonra evlerinde tv yada internet başında oluyorlar.Esas konumuza dönelim bilindik bir upload sitesine benim kullanıcı adım ve şifremle 4 bilindik tv kanalından gece yayınlanan her kanaldan 2 dizi toplamda 8 dizi bu 7 gün boyunca eklenecektir yani ve ayda ve günlük te 2 yerli 2 yabancı olmak üzere 4 film bunlarda bütün hafta boyunca eklenecek ayda 124 film(konu) olacaktır.Bu işi 2 veya 3 kişiye vermeyi düşünüyorum.Diziler bittikten sonra sabah 9 kadar uploadlar yapılmış benim istediğim formatta siteye konu açılmış olmalıdır.uploadlarda şifre olmuycak sizin nickin olmayacak benim sitemin reklam dosyası olacaktır.sitede yetki verilecek bu işe önem verecek kişiler aramaktayım.Şimdilik fiyat araştırması yapıyorum fiyatta anlaşırsak memnun olurum.Bu yazdığım şartlarda benimle uzun zaman çalışacak 2 kişi arıyorum film işini 1 kişi dizi işini 1 kişi yapacaktır.kesinlikle işi aksatmamalıdır.Fiyat araştırması yaptığım için lütfen msn adresi teklif etmeyin.ödemeleri ilk 3 gün denendik sonra işe başlangıç 18 temmuz olup 21 temmuz günü paranınız ödeyeceğim.Her ayda ayın 21de ödeme yapacağım.Lütfen tekliflerinizi Tl olarak belirtiniz.Flim bölümü için ayrı teklifler yapabilirsiniz.Ayrıca 50-80-100-120- ve 150 gb yüklemeler gibi fiyatta verebilirsiniz dizi film çok önemli hergün güncel tutulmalı ama gb üzerinden anlaşırsak oyun vb yüklemelerde rahatça yaptırabilirim.Beni yarı yolda bırakmayacak arkadaşlarla çalışmak istiyorum.öğrenci olup okul zamanı bırakacak kişiler lürfen başlamasın.yakın zaman içinde askere gidecek arkadaşlarda lütfen başlamasın.Genelde gb üzerinden teklif verirseniz memnun olurum.Lütfen tl bazında fiyat verin.Yada upload yapan arkdaşlar konularını paylaşmak için site arıyorsa yeni açacağım forumda konularını paylaşabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5