İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yakında: .com-.net ve .org 6.90TL - KDV Dahil!

KontorMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba iyiNET sakinleri,

Çok yakında yepyeni ve hiç olmadığı kadar uygun bir alan adı kampanyasıyla karşınızdayız.

Ocak ayının son günlerinde, .com .net ve .org alan adlarını 6.90TL gibi bir ücret ile alabilme imkanınız olacak. Üstelik, alan adı yenileme ücretleri de 14.90TL yerine 12.90TL olacak.

Bu ücretten alacağınız alan adlarında hiçbir kısıtlama yapılmayacaktır, dilediğiniz zaman dilediğiniz yere transfer etmekte de özgür olacaksınız(tabi 3 ay transfer edilemez dönem bittikten sonra). Hiçbir gizli ücret yok.

Alan adlarında sunduğumuz ücretsiz hizmetler:
- Nameserver değiştirme
- Detaylı DNS Yönetim Hizmeti
- Alt nameserver yönetimi(Child Nameserver)
- E-mail Yönlendirme
- Whois bilgileri yönetimi
- Kimlik Bilgileri Gizleme Hizmeti(Privacy Protection)
- Transfer kodu
- Ücretsiz Firma içi transfer (Yakında tamamen otomatik)

Kampanya ocak ayının son günlerinde aktif olacaktır ve aktif olduğunda duyurulacaktır. Üstelik, bu kampanyayla birlikte başka sürprizler de sizi bekliyor olacak :)

Kampanyanın Şubat sonuna kadar sürmesini beklesek de, yoğun talep oluştuğu taktirde fiyat artışı olabilir veya kampanya tamamen sona erebilir. Bu yüzden acele etmenizde fayda var.

E-Mail Adresimiz: [email protected]
Posta Adresimiz: Cumhuriyet Cd. Avcılar İşhanı Kat: 2 No: 21 KÜTAHYA
Telefonumuz: (274) 224 9777 (7/24)
Fax: (274) 224 9778
GSM: (531) 948 0849 (7/24)

Vergi Dairesi: Kütahya Çinili Vergi Dairesi
Vergi No: 6310421401

Telekominikasyon Kurumu Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No: 1408

Güzel Hosting Internet Hizmetleri
www.guzel.net.tr

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba transfer ücretide bu kampanya ücreti ile aynımı acaba ?

wiiv.net i taşımayı düşünüyorum Güzel Hosting panelime

P

pozitif06

Misafir
güzel.net e yakışan bir kampanya... umarız barındırma hizmeti gibi kaliteli iyi hizmet alırız, kampanyayı bekliyoruz... :alkış:

nightmare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guzel.net.tr'de daha önceki domain kampayasından bi domain almıştım , şuana kadar hiçbir sorun çıkmadı. Kesinlikle önerilir.

KontorMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Güzel önerilerinize ve sözlerinize teşekkür ederiz , çok yakında herkes yararlanabilecek...

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bende alirim 1-2 tane begendigim bosda domain vardi =)

Sagolasin guzel net =)

KontorMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kampanya stokla sınırlıdır, söylendiği üzere çok yoğun talep olduğu taktirde fiyat artabilir veya kampanya erken sona erebilir.

T

trgy

Misafir
Egelilere hep destek vardır bu forumda benim tarafımdan. :) Konunuzu sabitliyorum kampanyanızı yayınlayıp bitirene kadar.

KontorMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kampanyamız bu gece(31.01.2011) saat 23:00-02:00 arası bir zamanda başlayacaktır.

Şu an için öngörülen stok toplamda 300 domaindir, tabi ki duruma göre artırılabilir. Kişi başı max. 10 domain limiti vardır.

Kampanyada her şekilde yapılabilecek sahtecilikleri engellemek amacıyla, otomatik domain tescili kapatılacaktır. Bütün siparişler tek tek incelenecek, üyelik bilgilerinin doğru olup olmadığı
kontrol edilecek ve bu kişiye ait başka hesap olup olmadığı kontrol edilecektir. Bu yüzden, siparişini vermiş olduğunuz alan adları anında değil, max. 24 saat içinde tescil edilecektir.

Bilgilerinize sunulur.

Ek olarak ; Alan Adı yenilemek isteyen arkadaşlar ,
Malesef transfer ücretleri aynı kalmakta, resellerclub ile bu konuda ne kadar pazarlık etsek de netice alamadık. Yenilemeler 12.90TL olacaktır.

KontorMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar,

Kampanyamızda 300 alan adı stoğu bulunmaktaydı ve kampanya başladıktan sonraki birkaç dakika içinde bu stoğun yarısı tükenmiştir. Bu inanılmaz yoğun ilgi karşısında, hem kampanyadan haberdar olamayan müşterilerimizin de kampanyadan yararlanabilmesi hem de alan adı tescillerinde yapılacak olan kontrol sürecinin işin içinden çıkılmaz bir boyuta ulaşmaması amacıyla alan adı ücreti 12.90TL'ye çıkarılmıştır.

01.02.2011 saat 23:00'da, ücretler tekrar 6.90TL'ye indirilecektir. Yaşanacak yoğunluktan dolayı bu durumun yine birkaç dakika süreceğini tahmin etmekteyiz ve 300 alan adı kotamıza ulaşacağımıza inanmaktayız. Bu yüzden, kampanyadan yararlanmak isterseniz saat 23:00'da mümkün olduğu kadar çabuk bir şekilde sipariş vermeniz gerekmektedir.

Lütfen, kişi başı 10 alan adı sınırı olduğunu ve ad-soyad-T.C. Kimlik No gibi bilgileriniz hatalı olduğu taktirde siparişinizin onaylanmayacağını unutmayınız. Ayrıca, bütün tescil edilen alan adları ödemesi yapılsa bile tek tek onaydan geçecektir.

Ayrıca, 6.90TL'den satılan alan adlarında 300 alan adı kotasının aşılmasından sonra bile, indirim belirtilmiş olan uzantılarda yeni kayıtların ve alan adı yenilemelerin yalnızca 12.90TL olacağını unutmayınız, bu fiyatta herhangi bir kota bulunmaksızın Şubat ayı sonuna kadar devam edecektir. Bu ücretten alınan alan adlarında herhangi bir adet sınırı bulunmamaktadır.

İyi Çalışmalar,
Güzel Hosting Internet Hizmetleri
www.guzel.net.tr

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hostu güzel hosttan domaini başka sitelerden alıyordum. Artık yeni alacağım domainleri de güzelhosttan alırım.

Ekleme: Hostu güzel hosttan domaini başka sitelerden alıyordum. Artık yeni alacağım domainleri de güzelhosttan alırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5