İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaklaşık 1 yıllık domain + hosting ödüllü yarışma!!! [Bakmadan Geçme]

Salamander

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar 24 aralık tarihinde oyun paylaşım üzerine marez bir forum kurmak niyetiyle fsbnetwork firmasından Oyunyurdu.net domain adını ve 1 yıllık Eko-II linux hosting pakedini satın aldım. Fakat işin içine girince işlerin beklediğim gibi olmadığını gördüm. Upload yapmak bir eziyet haline dönüştü resmen. Alıntı yapmak da istemiyordum. Sonuç olarak bu işten soğudum bayağı. Şimdi yeni ve farklı bir konseptte bir forum açmak istiyorum. Oyun upload etmek kadar olmasa da bu da zahmetli bir iş. Ben de elimdeki siteyi ödül olarak verip yeni sitemdeki konu başlığı sayısını arttırmayı hedefledim. Bunun içinde tahminen 10 Ocak 2010 da başlayacak bir yarışma düzenlemeye karar verdim. Böylelikle hem benim yeni açacağım forumda konu sıkıntım hafifleyecek hem de işi daha doğru düzgün yapabilecek bi arkadaşımız site sahibi olacak. Kimseyi kandırmak niyetinde değilim, uç bir sayıda konu da istemiyorum. Başka sitelerin moderatörlük verdiği konu sayısına sitemi bırakıyorum.

Başvurular, yarışmayla ilgili kurallar için http://www.oyunyurdu.net/yarisma-kurallari-t37.html ardesine bakabilirsiniz. Katılacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür eder bol şans dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5