İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yalan değil SEO yapıyoruz!

bipixel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ExclusiveCreative Uzman Seo danışmanlığı hizmeti

Merhabalar, uzun süredir hem kurumsal hemde bireysel site sahipleri için SEO hizmeti vermekteydik. Bu konuyu açmamızın sebebi gerçek anlamda SEO hizmeti arayan kurum ve bireyler için hizmet verebilmektir.
calismadetaylari.png

Neden Bizi Tercih Edeceksiniz ?

- Herkesin kullandığı yöntemleri kullanmıyoruz

Her Seo uzmanının kullanmış olduğu yöntem değişebiliyor. Bizim de kendimize göre kullanmış olduğumuz deneme yanılma üzerine yöntemlerinden çok, deneme yanılma faslını geçmiş ve başarılı olunmuş yöntemler mevcut.

- Sitenizi marka yapıyoruz

Sitenizi kategorisinde en iyi bilinen site haline getiriyoruz. Tabii bunun için öncelikle sektör araştırması yapıyor ve süre ile fiyat tablosu çıkartıyoruz.

- Kalıcılık ve kaliteli çalışma

Çalışmalarımızı kalıcı olarak yapıyoruz. Yani 2 gün sonra yapılan çalışmaların uçma ihtimali yok.

- Etkili link inşası ve ziyaretçi odaklı çalışma

İçeriğiniz doğrultusunda etkili link inşası yapıyoruz. Örneklendirmek gerekirse ;

Bir film sitenizin olduğunu düşünelim. Film sitenizde ki bir filmin incelemesini aratıyor ve çıkan kaliteli siteleri listeliyoruz. Sonrasında bu sitelerin sahipleri ile iletişime geçiyor sonra bu sitelerin ilgili filmleri incelediği yazıya reklam veriyoruz. Tabii buraya kadar normal diyebilirsiniz. Fakat sonrasında reklam aldığımız bu siteyi sosyal medya ile destekliyoruz. Sadece satın almış olduğumuz sayfayı. Bu sayede daha hızlı index almasını ve siteyi desteklemeyi hedefliyoruz.

- Raporlama

Yaptığımız çalışmaları haftalık veya iki haftada bir olarak [email protected]'a atmış olduğunuz mail adresinize rapor göndermekteyiz çalışma detayları hakkında :)

Kısaca; Sitenizin içeriğini Google’ın seveceği bir şekilde optimize ediyor ve kendi özgün çalışmalarımızla tecrübe edindiğimiz site içi link ağını, planlı, projeli ve diyagramlar hazırlayarak kuruyoruz. Ardından site dışı optimizasyon metrikleriyle tek tek ilgilenerek düzenli, dengeli ve yine bize özgün olan gelişmiş Link Wheel (Backlink Ağı - Link İnşası) sağlıyoruz. Kendi sitelerimize ve müşterilerimize uygulamış olduğumuz özel link inşası ile ilk sayfa, ilk beş ve daha iyi sıralamalarda kesin sonuç elde ediyoruz.

Bir backlink programı, sahte hit çalışması gibi yapay ve spam şeylerle uğraşmıyoruz. Bu tarz işlemler kesinlikle yapılmayacaktır sitenize.
calismaucreti.png

Her siteye uygulanan SEO çalışması aynı olmuyor maalesef. Fakat azami rakam olarak "600 TL" almaktayız.

Azami rakam olarak alınan 600 TL Aylık Seo Çalışması ücretidir.
referanslar.png
referans1.png

Film izle kelimesi için 8 aylık bir çalışma yürüttük. Sitenin tüm filmleri tarafımızdan girilmiştir tek tek :).

referans2.png

Murat Bey'in sitesini kelimesinde 1.sıraya getirdik :).

referans3.png

Hitlendirme çalışması yapıldı ve site tam olarak 129K'yı gördü !

referans4.png

Referanslar ve Yorumlar​
Seo yaptırılan film sitesinin sahibi benim. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Durumda ortada zaten. Kafasında soru olanlar bana da yazabilir... Güvenilir bir arkadaş...
seo çalışmasına başladık. anlayışlı ve güvenilir birisi. -İyi çalışmalar dostum :)
Çalışma sonrası
Seo çalışmamız bitti ve sonuçlar gayet güzel kelimelerde yükselme ve siteye google dan ziyaretçi gelme bazında %70 arttı. Teşekkürler. İyi çalışmalar :)
Süha hocamla 1 ay beraber çalıştık, gerek sitenin iyileştirilmesi gerek hit açısından çok katkısı oldu.
Süha Mete hocam ile çalışıldı, gerçekten herşeye ciddiyetle cevap veren ve hangi gün nerede ne yapılması gerektiğini iyi bilen birisi. Çalışılması gerekli bir insan.
Süha'yi cok uzun yillardir tanirim. Kendisine alaninda gonul rahatligiyla referans olabilirim. Isine gosterdigi disiplin ve profesyonelligin yani sira cok delikanli adamdir.
Pek fazla kimseye güvenmeyen biri olarak tavsiye edebileceğim biridir.
Hayırlı olsun hocam. Bir zamanlar baya bir yardımcı olmuştun sitelerimle alakalı sıkıntılar için. Bilgi ve birikimi çok fazla bir arkadaşımızdır.
Benim de güvendiğim bir arkadaşımızdır. Tavsiye ederim.
Hocam hakkını vereceğinize inanıyorum hayırlı satışlar
onemlinotlar.png

1. Yapılan çalışmalar sonucu (oldu ki:)) siteniz, istediğiniz kelimelerde anlaşılan sıralamalara ulaşmadı. Verdiğiniz seo hizmeti ücretinin %70’ini iade ediyoruz.

2. Zararlı olduğunu düşündüğümüz için backlink paketi satmıyoruz. Ayrıca sitenizin ve markanızın sadece arama motorları nezdinde görünürlüğünü arttırmakla kalmayıp bütün dijital medyada marka olmanız için çalışıyoruz.

3. Açmadığınız veya açmayı düşündüğünüz siteler için seo teklifi istemeyin. Seo yapacağımız sitenin en azından 1-2 ay site yaşı almasını isteriz. İlk iki ay için sadece danışmanlık(tavsiyeler, yönlendirmeler vs) hizmeti verebiliriz.

4. Hem ücrette hem de ödemede orta yolu bulabileceğimizi düşünüyoruz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki yaptığımız işin kalitesinden ve uzun süre etki edeceğinden ötürü minimum ücretimizi düşürmeyi düşünmüyoruz.

5. Sitenizin cpanel bilgisi ve admin giriş yetkilerini vermezseniz veya başka durumlar yüzünden işi kabul etmeme hakkımız saklıdır.

6. Seo hizmetinde anlaşılıp bir süre sonra iptal edilmesi talep edildiğinde paranın tamamını geri iade etme durumumuz şart değildir. Ne kadar iade edileceği duruma göre değişmekle hakkı bizde saklıdır. Full iade sadece paranın gönderildiği gün için geçerlidir.

iletisim.png

[email protected]
[SKYPE]bipixel.net[/SKYPE]
[SKYPE]suhamete[/SKYPE]

Teklif için :

Web site adresiniz :
Yükselmek istediğiniz kelimeler :
Rapor almak istediğiniz mail adresi :
Daha önce yaptırılan çalışmalar :

Şeklinde mail veya özel mesaj atarsanız talep ettiğiniz hizmeti daha iyi anlamış olur ve daha hızlı icraate geçebiliriz. Daha fazla bilgi ve referans için iletişime geçiniz.

damga.png

deccal35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Genç yaşta olmama rağmen güzel bir kaç referansı elimde bulundurmaktayım.

Neden beni tercih edeceksiniz ?

- Herkesin kullandığı yöntemleri kullanmıyorum.
- Siteniz kapansa dahi yeni sitenize eski çalışmaları yönlendirme şansı.
- Kalıcılık ve kaliteli çalışma.
- Etkili link inşası ve ziyaretçi odaklı çalışma

Bir kaç referans ekleyeyim :

Kelime : Film izle
referans1.png

Türkiye'nin en büyük film sitelerinden birisi. Filmlerin neredeyse tamamı tarafımızdan girildi. Fuat Bey ile uzun zamandır çalışıyoruz.

referans2.png

Kelime : Sistem gereksinimleri

Murat Bey'in sitelerinden birisi.

Daha fazla referans ve iletişim için skype : bipixel.net ekleyebilirsiniz.

Not: Herkesle çalışmama hakkımı saklı tutuyorum.

Ön Görüşme için skype eklendi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5