İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yalnızlıktan sıkılanlara bulut kız arkadaş!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bir kız arkadaşınız yok ve bulmakla da uğraşmak istemiyor musunuz? O halde çok şanslısınız! Cloud Girlfriend, Türkçesiyle 'Bulut Kız arkadaş' adlı bir web sitesi, sizinle sosyal ağlarda iletişime geçen sanal bir kız arkadaş oluşturabilecek.

Şu an 'kapalı beta' aşamasında bulunan site, kendini şöyle anlatıyor: 'Adım 1. Mükemmel kız arkadaşınızı tanımlayın. Adım 2. Onu gerçek yapalım. Adım 3. Onunla favori sosyal ağınızda herkese açık olarak bağlanın. Adım 4. Herkese açık uzaktan ilişkinizin keyfini çıkarın.'

Yani hizmet sayesinde, duvarınıza yazan, size mesaj gönderen uzak bir sanal kız arkadaşa sahip oluyorsunuz. İlgileniyorsanız, bu adresten bir 'davet sırası' alabilirsiniz.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tam bana göre.
icon10.gif
Teşekkürler.

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sanalıyla uğraşacağına gerçeğiyle uğraş olur zaten :D ama hizmetde sınır yok yani iyi fikir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi