Yan odada da artık Turkcell TV Plus var

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Yan odada da artık Turkcell TV Plus var

Turkcell Superonline’ın hizmete sunduğu Turkcell TV Plus Yan Oda kampanyası ile TV Plus kullanıcıları 14,90 TL karşılığında evlerinde ikinci bir televizyonda da geleceğin TV izleme deneyimini yaşayabiliyor.
Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanan kişisel TV platformu Turkcell TV Plus ile evde eğlenceyi tüm aile üyeleri için daha kullanılabilir hale getirecek Turkcell TV Plus Yan Oda kampanyasını başlattı.

Mevcut ve yeni Turkcell Superonline Turkcell TV Plus müşterilerine yönelik kampanya kapsamında, 24 ay taahhütle aylık 14,90 TL karşılığında geleceğin televizyon izleme deneyimini iki farklı televizyonda aynı anda yaşamak mümkün hale geliyor. Kampanyada yeni abonelerden kurulum ücreti alınmazken, mevcut aboneler peşin ve taksitli ödeme seçeneklerine sahip oluyor.

1 Ekim 2015 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Turkcell Superonline yetkili bayileri, www.superonline.net adresi ya da 0850 222 0 222 numaralı çağrı merkezi üzerinden başvurmaları yeterli.

Kampanyaya ilişkin tarife bilgileri şöyle:

Turkcell TV+ Yan Oda Paketleri 24 Ay Taahhütlü Turkcell TV+ Yan Oda Cihaz Kullanım Kampanya Fiyatı
Turkcell TV+ Yan Oda Kurulum Ücreti Kampanya Fiyatı 24 Ay Taahhütlü Kampanya Toplam Kampanya Fiyatı
Turkcell TV+ Yeni Müşteri Yan Oda Paketi 14,90 TL
24 ay boyunca ücretsiz 24 ay boyunca 14,90 TL

Turkcell TV+ Mevcut Müşteri Yan Oda Paketi (Kurulum Peşin) 14,90 TL
75 TL 14,90 TL

Turkcell TV+ Mevcut Müşteri Yan Oda Paketi (Kurulum Taksitli) 14,90 TL
24 ay boyunca
3,125 TL 24 ay boyunca 18,025 TL


Turkcell TV Plus hakkında
Turkcell Superonline’ın fiber optik altyapısı üzerinden evlerde müşterilerle buluşan Turkcell TV Plus aynı zamanda bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından da erişilebilen bir televizyon platformudur. Canlı yayını geri alabilme (Timeshift) özelliği benzerlerinden farklı olarak yalnızca izlenmekte olan kanalla sınırlı olmayan Turkcell TV Plus, izlenilen herhangi bir kanalda 12 saat önceki canlı yayına erişebilme fırsatı sunuyor. Aynı anda onlarca programı kaydetme imkanı da sağlayan platform, kayıtları kutu üzerindeki sabit disk yerine buluta kaydettiği için içeriklere istenilen cihazdan ve istenilen yerden ulaşmak da mümkün hale geliyor. Ayrıca izleyiciler seç-izle özelliğiyle kişisel izleme listelerini oluşturarak kendilerine özel kanallar oluşturabiliyorlar.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst