İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Yan sanayi N97 satılıktır.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Daha önce forumda orjinal N97 satışı yapacağımı yazmıştım. Maalesef deneme amaçlı getirttiğim telefon orjinal çıkmadı. Bu yüzden canım çok sıkkın. O yüzden satıyorum bu telefonu.

Resmini çekmedim, direk video çektim fakat video biraz başarısız oldu diyebiliriz. Telefon bugün elime geçti, daha yeni elime aldım. O yüzden tam anlamıyla çözemedim telefonu da. İnanmayan arkadaşlar http://www.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta.php adresinden "kp00065845240" numaralı takip numarası ile kontrol yapabilir.

Video'da bazı yerlerde telefon bazı fonksiyonlara cevap vermiyor gibi görünmekte farkındayım. Hafızası şu anda boş olduğu için o kısımlarda hafıza boş uyarısı veriyordu. Bir yerde de SIM kart takmam gerektiğini söyledi. Telefon sonunda şarjı bittiğinden kapandı.

Telefon hakkında en çok merak edilenleri yazayım, nasıl olsa sorulacaklar.

1. Nokia N97 çakması fakat üretim yerinin neresi olduğu telefonun arkasında yazmıyor. Muhtemelen Çin.
2. Telefon çift hatlıdır.
3. TV özelliği bulunmamaktadır.
4. Rengi N97 minideki bakır rengidir.
5. Yazı tipi Dolia N97 yazı tipidir.
6. Garantisi yoktur.
7. Telefon kayıtlı görünmektedir.
8. Wifi bulunmamaktadır.
9. Kamerasında flaş bulunmaktadır, çift kameralıdır.
10. Telefon + batarya + şarj kablosu + kulaklık gönderilecektir.

Sorularınız varsa sorun arkadaşlar. Herşeyi önceden konuşalım ki sonradan iki tarafta mağdur olmasın. Fiyat olarak 220 TL istiyorum, pazarlık payı vardır. Tekliflerinizi PM gönderin, dönüş yapılacaktır. ;)

Telefonun video'su : http://www.youtube.com/watch?v=pmvBDZRHKuk

Ödeme : İş bankası havale/eft
Paypal ile ödeme kabul etmiyorum.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Yanlışlık olmuş hocam, özel video kısmını düzenledim. Şimdi bütün kullanıcılar görebilir.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hocam dediğim gibi çok çok üst düzey bir telefon değil. Dokunmatiği de kötü değil. Ben telefona alışamadım. Daha net bir video çekip ekleyeceğim. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5