Yandex arama motoruna reklam vermek?

beyuzman

0
Onaylı Üye
Katılım
24 Şubat 2016
Mesajlar
458
Reaction score
15
Konum
ŞANIURFA
Yandex.Direct, Yandex'te ve Yandex.Reklam Ağı'ndaki iş ortağı sitelerde, içerik bazlı reklamın yerleştirilmesini sağlayan bir servistir. İçerik bazlı reklam, yeni müşterilerin sizi tanımasını ve satışların artmasını destekler. Reklam verenin ürünlerini ya da hizmetlerini internette arayan müşteriler reklamları görür.

https://direct.yandex.com.tr/
 

iyikampanya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
20 Aralık 2018
Mesajlar
160
Reaction score
41
Adwords benzeri bir sistem sanırım. Asıl bize Adsense'ye alternatif bir sistem lazım. Sanırım onu da başlattılar da çok yavaş ilerliyorlar.

Direct'te çalışmak için ayrı bir kullanıcı adı oluşturmanızı öneririz. Kişisel kullanıcı adlarınızı (örneğin, Yandex.Mail veya Yandex.Disk için kullandığınız kullanıcı adlarını) kullanmayın; ileride reklamları kendi kullanıcı adınızdan diğerine aktarmak mümkün olmayacaktır.

E-postaGeçerli bir e-posta adresi belirtin; reklam ayarlarıyla ilgili önerilerimizi bu adrese göndereceğiz.Ülke ve para birimi
Ülkenizi seçin. Bazı ülkeler için Direct ödemelerini yapabileceğiniz para birimini seçmelisiniz. Tüm hesaplamalar sadece seçilen para biriminden yapılır.

Çeşitli ülkeler ve para birimleri için çeşitli ödeme yöntemleri mevcuttur.

İlk kampanya ayarları sayfasında en popüler olan “Metin-grafik reklamlar” türünü seçmenizi öneririz. Bu tür reklamlar, yalnızca ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara gösterilir. Yalnızca sitenize veya sanal kartvizitinize yapılan geçişler için ödeme yaparsınız. Metin-grafik reklamlar bloğunda Kampanya oluşturbutonuna tıklayın.

Haftalık en düşük bütçe 17 TL'dir; haftalık en uygun bütçe ise minimum 50 TL'dir.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst