İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yandex News Kayıtlı Marka Haber Sitesi Satılıyor(.com.net.org dahil)

omerantalya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: Pm ile veya Skype'dan ulaşabilirsiniz. (.com uzantılıdır .net ve .org 'da alacak kişiye verilecektir)
İstenilen Fiyat: 1000 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Reklamlar yeni eklendi
Sitenin Kategorisi: Haber Sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Son günlerde ilgilenilmiyor. Düşük 50-100 filandır.
Satışa Hosting Dahilmi?: İstenirse kalabilir.
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: evet wp.

1 ayı geçti siteyi kuralı. Facebook'ta 1.5k takipçisi var şimdiden sitenin. Ayrıca gönüllü köşe yazarları vardır. Çoğunlukla 300-500 kelimeden haftada 1-2 sefer yazı gönderirler size mail yolu ile ya da facebook sayfası üzerinden. 2-3 haftadır da Yandex News kaydı vardır. İlk başvuruda onaylanmıştır.

Toplamda 700 küsür haber vardır ve hepsi FULL ÖZGÜNDÜR 2 editör girmiştir. Sadece bu içeriklerin masrafı 1000 TL'yi geçmiştir.

Orjinal logo ve mükemmel bir alan adına sahiptir. COM/NET/ORG hepsi bizdedir. Alacak kişiye hepsi devredilecektir.

Site 2 aylık olacak google news onayı alamadı. Yalnız 2 ay sonra güncel şekilde devam ederseniz alacağına %100 eminim.

Yaklaşık 2.000 lira tüm masrafları bana mal olmuştur sitenin. Acil kredi kartı borcundan dolayı satışa çıkarttım ve en dip fiyatı verdim. Bu yüzden pazarlık için de kafamızı ağrıtmayalım. Teşekkürler.

FORUMDA FAZLA BULUNAMIYORUM. SKYPE İLE ULAŞIN.
Skype adresim: burjuva.master

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5