İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yandex Türkiye Reklam Filmi

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
maşallah baya bir legalparalılar ama alt yapılarına bir çeki düzen vermeleri lazım indexlenme ve ziyaretci bakımından sıfır hala hitli olan sitelerim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ama varya bu motor tr ile çok içli dışlı :D
arama terimlerine bakın
bizden cacık olur mu :D
çok iyi ya

cLonze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayatında bilgisayar başına oturmamış adam bile Google'ı biliyor.Tutacağını sanmıyorum.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Harika olmuş :) Calvin'de yandex'in reklam departmanında işe başladı. Bundan sonra daha güzel filmler ortaya çıkacaktır, eminim. Başarılar..

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
geliştirilmeli, eksik evet ama yandex e helal olsun artık bizimde ünlü türk sitelerine ihtiyacımız var yandex tutsun peşinden bide türk adsense i gelir inşallah :) ayrıca bende tvde gördüm bikaç saat önce gerçekten görüncede mutlu oldum ve reklamda çok hoşuma gitti umarım başarılı olurlar.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
geliştirilmeli, eksik evet ama yandex e helal olsun artık bizimde ünlü türk sitelerine ihtiyacımız var yandex tutsun peşinden bide türk adsense i gelir inşallah :) ayrıca bende tvde gördüm bikaç saat önce gerçekten görüncede mutlu oldum ve reklamda çok hoşuma gitti umarım başarılı olurlar.

Yandex Türk firması değil Yandex.ru çıkış yeri Rusya yandex.com.tr sadece Türkiye kolu aynı google.com.tr gibi fakat google gibi bizi sallamıyorlar ilgileniyorlar umarım google ı sollar ve sollayacaktır, biraz daha reklama ihtiyacı var... ..

mero

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Gayet Başarılı Reklam Filmi Umarım Kendileride Bi O Kadar Başarılı Olurlar Bu Sektörde..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
[MENTION=26183]xclever[/MENTION] gelse de cevherlerini bizimle paylaşsa diyorlardı zaten Aliyev midir kimdir o söyledi

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yandex Türk firması değil Yandex.ru çıkış yeri Rusya yandex.com.tr sadece Türkiye kolu aynı google.com.tr gibi fakat google gibi bizi sallamıyorlar ilgileniyorlar umarım google ı sollar ve sollayacaktır, biraz daha reklama ihtiyacı var... ..

katılıyorum.. umarım google dan daha iyi işler yapar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5