İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yandex Twitter'la anlaştı

Nunogomes

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Rus arama motoru Yandex, Twitter'la yazılan iletilerin arama sonuçlarında tam olarak görünmesi için anlaşmaya vardı.

Yandex yayınladığı açıklamada Twitter'ın kendilerine tüm tweetlere ulaşabilmeleri için gerekli izni verdiğini belirtti.

Açıklamada, kilitli hesapların bu anlaşmanın dışında kalacağı dolayısıyla arama sonuçlarında listelenmeyeceği ifade edildi.

Google geçen sene Twitter ile mevcut anlaşmasını yenileyememişti.
20120221062039_twitter.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
yandex bu aralar iyi atılımlar yapıyor, bakalım para kazanmamızı sağlayacak bişeylri çıkaracaklar mı

silver2941

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen ya inşallah güzel bişeyler yapar belkide yapma aşamasindadir. :elleme

phobosSonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yandex'i arasira kullanmiyorum degil. su siralar gercekten cok guzel ilerliyorlar :alkış:

Retall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yandex'i sonuna kadar destekliyorum bu konuda. çünkü bu adamlar büyük atılımlar yaparak google ile yarışmaya çalışıyor. yine google ile yarışmak için adsense'e rakip bir firma çıkaracaklarını düşünüyorum. bu da internet reklamcılığını derinden etkileyecek bir durum olacak.

inşallah bir reklam firması çıkartır yandex.

crazywebbers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam firması çıkarıcak
ben konustum onlarla google ye alternatif adsense gibi bir calişma olucak mı diye sordum ileride mutlaka olucak şu an calişmalarımız devam etmekte demişlerdi mailatın anasayfadan 1 günde donus yapıyorlar cok iyi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5