Yandex Zen Sayfasına Kayıt Nasıl Yapılır?

SebastiHan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
85
Google News kadar ünlü bir uygulama olan Yandex Zen kaydı için birçok yerde araştırma yaptım ancak kayıt için kayda değer bir yol gösterici yazıya rastlayamadım.
Yandex Zen için Wordpress kullanıcıları için özel bir eklenti geliştirilmiş. Bu eklenti RSS for Yandex Zen olarak Wordpress eklentileri içinde var. Verilen linke tıklayıp da eklentiyi indirebileceğiniz gibi admin paneline girip RSS for Yandex Zen yazarak eklentiyi direkt de indirip etkin hale getirebilirsiniz.

RSS for Yandex Zen eklentisini etkinleştirdikten sonra ayrı bir kayıt yapmaya gerek yok. Eğer uygun görülürse sayfanız Yandex Zen uygulama sayfasında ve Yandex tarayıcısında Son Dakika haberleri içinde görülecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara pubg mobile uc