İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapı kredi ödemeleri yapıyormuş

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gün şubedeydim adam şirket hesabını kapattırdı onada illallah gelmişki 150.000 ytl yi çekti gitti garantiye hesap açtırdı gözlerimin önünde tabi bankadan bir çıkışı vardı Küfürler havada uçuşuyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benim arkadaşların yaptığı eftler geldi ama girince hesaplar gözükmemeye başladı 5 saattirde panel çıkmıyo

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar online internet bankacılığına girebilen varmı?
paso bir hata oluştu sonra deneyin diyor, çıldırcam resmen
paramizi çeksek mi napsak yapi krediden

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cumartesi banka çalışıyormu anlamadim? nasıl çekeceksin?
bazı şübeler çalışır sadece bildigim
internet bankacılığı ne alemde sizde? girebilen varmi?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
cumartesi banka çalışıyormu anlamadim? nasıl çekeceksin?
bazı şübeler çalışır sadece bildigim
internet bankacılığı ne alemde sizde? girebilen varmi?

atm den çekmeyi düşünüyorum, şuanda internet bankaccılığı açık ama nezmana kadar bilinmez

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
unutmam eski tabelalı bankamatik apraları vermiyo yani sadece yapı kredi yazanlar koçbank ve yapıkredi logolu olanalr veriyo şifre yanlış dio eskiler

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazartesi günü gidip tüm paramı çekicem birazda küfür edicem böyle saçma bişi yok dünyada tekiz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben biraz daha bekliycem, pazartesi bir olsun da gorelim ne olacak, olmazsa salı günü şübedeyim

S

Sitebul

Misafir
EFT lerin pazartesi en geç saat 16:30 a kadar hesapta olması lazım.

Bu saate kadar geçmez ise ertesi gune kalacaktır.

Bu saatten sonra geçsede geçmesede pek bir önemi kalmadı.

YapıKredi cok fazla prestij ve müşterisini çoktan kaybetti bile.

Hepimiz paramızın hesaba yatmasını ve ardından paralarımızı alıp hesaplarımızı kapatacagımızı düşünüyorum.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Adamlar sanki bakkalın veresiye defterini yönetiyor. Yapı Kredi gibi bir bankada binlerce hesap var, binlerce insanı mağdur etmek bu kadar kolay mı ne kadar düşüncesizce birşey yapıyorlar. Hesabım yoktu yapı kredide ama yazdıklarınızı okudukça gerçekten çok üzüldüm hepinizin adına.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta öncesine kadar Türkiyenin en iyi bankası olarak gördüğüm yapı krediyi şuanda Türkiyenin en düşük en acemi bankası olarak görüyorum. Bu kadar büyük bir banka nasıl olurda bu sorunları yaşatır insanlara.. Nasıl olurda bu kadar amatör çalışılır... Bence yapı kredide bundan böyle zamanla adı nadir duyulan (koçbank misali) bir banka haline dönecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5