İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapı kredi ödemeleri yapıyormuş

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler su içicez sanırım bu paraların üzerine..

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
o kadar basit değil bişi olmazda uğraştıracaklar

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakakten öyle en iyisi bu banka diodum yazıklar olsun

Ya bu arada az önce cuamrtesi günü yeni tanımladığım hesap için onay ödemesi gelmiş ama esas paramız yok :(
ben de yeni ykb hesap nosunu eklemiştim deneme eft si gelmiş 0,91 ytl ama eylül kazancından haber yok 0,91 ytl neyime yetez dimi...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banada gelmiş yeni ykb hes. numarama deneme eft si ama asıl para ortada yok halen.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler su içicez sanırım bu paraların üzerine..

o kadarda deil bu ülkede göz göre göre kimsenin parasını gasp edemez kimse..
mahkemeye kadar yolu var. büyükte tazminat alırız eğerki yapı krediden kaynaklanan sorun ise. bu kadar adam var parasını alamayan adamın iflahını sökerler..

Tüm ödemelerim yarım kaldı off off.. ya beyler gene söylüyorum beraber hareket etmeliyiz.. tek başımıza çözemeyiz..

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben, çarşambay kadar yatmaz ise bütün sitelerimde bu durumu boykot edeceğim. Hatta, yeni siteler kurup, yapı kredinin yaptıgı aptallıkları gostereceğim. Bakalım elmi yaman, webmaster mı?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ne iştir bu ayın 26 sında yeni banka hesabına istemiş olduğum test miktari geldi fakat ayın 23 de olan esas eylul ayı ödemesi gelmedi, eee şübe havuzda da yok diyor, acaba merkez şubeye eft yi göndermedi mi?

2-3 gündür işlerim altüst oldu valla:(

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
DÜZELTME : GOOGLE eft si geldi demistim YKB den ordan deil baska yerden PARA gelmis : ) tesadufe bakki aynı miktar . ev kirası vardı o ymus . Herkes gibi benimde yok GOOGLE eft si ...

Hay böyle işe :D

E

EzerchE

Misafir
Merhaba, bu konu için yeni üye oldum. Ben de aynı durumla karşı karşıyayım. zor da olsa bu konuya ulaştım.

Herneyse yapı krediye 3 mail attım sonuncusunda oldukça sert ve tehditkar yazdığım için dün gece aradılar. olayın tamamen şube ile ilgili olduğunu onlarla letişime geçmemi söylediler. sürekli özür dileyip sorunun yoğunluktan kaynaklanmış olabileceğini söyleyip durdular. Ben de şube ile zaten iletişime geçtiğimi söyledim. Onlar şubeye kendilerinin de bildireceğini ve kesinlikle bana geri dönüleceğini söylediler. Bu arada google adsense ödeme sayfasında ödeme nosu dahil elimdeki tüm bilgileri ilettim. Google türkiye'ye ve abd merkezine 2 mail gönderdim. hiç bir cevap gelmedi. iletişim halinde olursak bir çözüme ulaşabiliriz diye düşünüyorum.

Bu arada onay ücreti bana da yattı. fakat asıl paradan haber yok.

Görüşmek üzere.

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Biraz Once Bankayi aradim Ve ayın 26 sında bir eft geldigi ve Bu Eftnin hesaplarin birlesmesi Sonucu ilk once yapikredi bankasi havuzuna alindiqi daha sonrada Yapikredi bankasinin havuzundan Merkez Bankasina Gonderildiqi Soylendi Buyuk İhtimallede Merkez Bankasindan Tekrar parayi Yollayan Sirkete Gonderileceqini Soylediler. Parayi Yollayan Sirketle irtibata gecip parayi tekrar yollamalarini soylicekmisiz... Ölme Essegimmm Ölmeeee icimize etti bu bankaa...

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Biraz Once Bankayi aradim Ve ayın 26 sında bir eft geldigi ve Bu Eftnin hesaplarin birlesmesi Sonucu ilk once yapikredi bankasi havuzuna alindiqi daha sonrada Yapikredi bankasinin havuzundan Merkez Bankasina Gonderildiqi Soylendi Buyuk İhtimallede Merkez Bankasindan Tekrar parayi Yollayan Sirkete Gonderileceqini Soylediler. Parayi Yollayan Sirketle irtibata gecip parayi tekrar yollamalarini soylicekmisiz... Ölme Essegimmm Ölmeeee icimize etti bu bankaa...

hangi telefondan ulaştın bankaya ben dünden buyana bi türlü müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum şube bizimle ilgisi yok müşteri hizmetleri bakar diyor

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes topu birbibirien atıyor ben hepsiyle görüştüm.. hepsi bizden değil şurdan bizden değil burdan diye söküp atıyor beyler yapı kredi merkez binasına bir kaç arkadaş beraber gitmemiz gerekiyor diyorum. vurguluyorum tek başına çözülecek bir olay değil. ne kadar çok kişi gidersek o kadar etkili olabiliriz.. biraz duyarlı olun lütfen..

MTW

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlar üç kuruş kazanmak için canla başla çalışıyor, ancak bazılarının işgüzarlığı yüzünden yapılan ödemesini bile alamıyor..resmen rezalet :(

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizimkiler sorun değil yine 100 dolarlardan bahsediyoruz bu para büyük şirketlerin uğradığı zararların yanında hiçbirşey. Şirketlerin itibarı yanlarında hiçbirşey bakalım yapıkredi bunu nasıl temizlemeyi başaracak? yoksa temizleyemecek mi?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yahu byler adam yukarda diyor birkac kişi istanbuldan toplanıp merkez binaya gidelim diyor ben kendi Adıma konuşuyorum yapı kredide benimde hesabım var para icin gitmesemde sırf arkadaşlarıma destek vermek icin giderdim fakat ist de olmadığım icin gidemiyorum bence hep beraber toplanıp ist deki arkadaşlar subeye gitsin biraz ses cıkarın yaa telefonla falan olacak iş değil bu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5