İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapı Kredi protestosu

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Forumda Yapı Kredi bankası mağdurları pek çok başlık açıp pek çok yazı yazmışlar, herkesin şikayeti var fakat nedense herkes başkalarından bir şeyler bekliyor.. Yapı Kredi bankasına haddini bildirmek için internetten daha etkili bir araç olabileceğini sanmıyorum.. Bu kadar web master sitelerinin ana sayfasında bir cümle ile bile olsa Yapı kredi bankasını protesto yazısı yazsa emin olun ki çok büyük etki yapacaktır... Sadece bu foruma yazan webmasterler kendi sitelerinde böyle bir protesto başlatsalar bile en az günde 100.000 (belki de daha fazla insan) bu yazıyı okur, elbette ki banka yetkilileri de okur ve amacınıza ulaşmış olursunuz..

KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNİZE BİRER MUM YAKIN..

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin mağduriyetin nedir acaba arkadaşım onuda belirtseydin daha güzel olurdu

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben mağduriyetim var yazmadım... Herhangi bir konuda mağduriyetim olursa başkalarından çözüm beklemek yerine kendim çözüm üretme yoluna giderim.. Mağdur olan arkadaşlara da bunu yapabileceklerini yazmak istedim sadece..

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet.com forum webmaster kaynaklari > Google > Google Adsense > Yapı Kredi protestosu

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben mağduriyetim var yazmadım... Herhangi bir konuda mağduriyetim olursa başkalarından çözüm beklemek yerine kendim çözüm üretme yoluna giderim.. Mağdur olan arkadaşlara da bunu yapabileceklerini yazmak istedim sadece..

senin mağduriyetin olsa nasıl çözecektin KOÇ la akrabalığınmı var ben madurum denemediğim yol kalmadı çözüm için eğer varsa bildiğin yöntem söle yapalım

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
senin mağduriyetin olsa nasıl çözecektin KOÇ la akrabalığınmı var ben madurum denemediğim yol kalmadı çözüm için eğer varsa bildiğin yöntem söle yapalım

Bundan bir kaç ay önce Türkiye'nin büyük holdinglerinden birisine bir iş yapmıştım, yaklaşık 4000 YTL olan alacağımı alamıyordum, holding içinde ilgili kişilere telefon ettiğimde herkes bir başkasına paslıyordu konuyu, ben de günde 2000-3000 kişinin ziyaret ettiği bir sitenin ana sayfasına büyük harflerle bu konuyu yazdım, ertesi gün holdingden telefon edip banka hesabıma parayı yatırdıklarını , gecikme için özür dildiklerini söyleyip sitedeki yazıyı kaldırmamı rica ettiler..

Olay Budur...

İnternetin gücünün farkına varın..

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan bir kaç ay önce Türkiye'nin büyük holdinglerinden birisine bir iş yapmıştım, yaklaşık 4000 YTL olan alacağımı alamıyordum, holding içinde ilgili kişilere telefon ettiğimde herkes bir başkasına paslıyordu konuyu, ben de günde 2000-3000 kişinin ziyaret ettiği bir sitenin ana sayfasına büyük harflerle bu konuyu yazdım, ertesi gün holdingden telefon edip banka hesabıma parayı yatırdıklarını , gecikme için özür dildiklerini söyleyip sitedeki yazıyı kaldırmamı rica ettiler..

Olay Budur...

İnternetin gücünün farkına varın..

sağol önerin için

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetin gücüyle alakası yok yapmış olduğun şeyin herşeyin bi hak hududu vardır alamaıyorsan gidersin mahkemeye kanuni yollarla alırsın bir de ben işimi bilirim diye acayip acayip mesajlar yazıyorsun senin yaptığınında bahsettiğin holdingin yaptığından farkı yok

birde doğru birsey yapmıs gibi övünüyorsun...

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
internetin gücüyle alakası yok yapmış olduğun şeyin herşeyin bi hak hududu vardır alamaıyorsan gidersin mahkemeye kanuni yollarla alırsın bir de ben işimi bilirim diye acayip acayip mesajlar yazıyorsun senin yaptığınında bahsettiğin holdingin yaptığından farkı yok

birde doğru birsey yapmıs gibi övünüyorsun...

Elbette ki doğru yaptım...

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana göre süt bana göre çikolata ;)

inanıyorsan doğru yaptığına sorun yoktur zaten ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5