İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapıkredi ödemeleri için google'a mail atan oldu mu?

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapıkredinin bu olayı çözeceği yok çözse çözse bunu google çözer gibime geliyor. İçimizden Yapıkredi ödemeleri için google'a mail atan oldu mu?

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence google'a toplu olarak mail atmak gerek ki google çok kişinin mağdur olduğunu anlasın ve ne gerekiyorsa biran önce yapsın en azından ödemeler bir sonraki aya sarkmasın

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kesin benle alakalı ya.. hani ben yapı krediden alıyorum ya. ondan çıktı bu probelm.
hayatımda ben kadar şanssız bi adam görmedim ya.. bi işimde yolunda gitse :mad:

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
google türkiyeye bildirebilriiz sanırım

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biri mail yazsın burayada gondersinde toplu olarak google a atalım

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akadaslar panelde ayin 5 ine kadar para gelmezse mail ile bildirin diyor farkettiniz mi bilmem eft ler icin bu

M

MasterTR

Misafir
google a yapi kredi icin degil ama hesap maili degi$ikligi icin 1-1,5 ay once mail attim hala cevap bekliyorum.

adsensetr sanirim olduu. ruhuna fatiha

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakketten Adsense TR OLAYI kayboldu eksiklikleride gözüküyor.. Bununla ilgili ben adsense ye ingce metin yolladım cevaplarımı alamıyorum TR ye destek olun diye temelli köstek oldular.

G

GoogleGUY

Misafir
Google'a dün mail attım. Bu sabah cevap vermişler. Problemi araştırdıklarını ve çözeceklerini söylemişler. Ben İngilizce yazmıştım ama onlar Türkçe cevap vermişler. Galiba Google problemi biliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi