İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapılabilir mi?

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaşlar aklımda hep bir fikir var bana biraz imkansız geliyor ama olsun .
Çizdiğimiz psd , png her neyse oto wp entegre edebilecek bir program yapılabilir mi ? Yapılsa satılır mı ? Programı yaptırma fiyatı nedir?

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Nette PNG to CSS gibi bi program gördüm fakat indirmeye bile tenezzül etmedim. Otomatik kodlanmış bir temada çok fazla hata çıkacağını düşünüyorum. En güzeli elle yapmak veya bir bilene yaptırmak.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Arkadaşlar aklımda hep bir fikir var bana biraz imkansız geliyor ama olsun .
Çizdiğimiz psd , png her neyse oto wp entegre edebilecek bir program yapılabilir mi ? Yapılsa satılır mı ? Programı yaptırma fiyatı nedir?
Benimde eksik yanım bu malesef. 1 haftadan 1 gün süreye inanılmaz tasarımlar oluşturabilirim. Ancak, css'e döküp wp'ye gel de entegre et bakalım edebiliyorsan...
Artisteer adında lisanslı bir programdan ve Photoshop eklentisi olan Divine Project gibilerinden bir eklentiden bahsediliyor ama ekran kartım yandığı için denemek nasip olmadı.
Ha, yerinizde olsam bu tür programların yerine css ve entegre videolarına bakıp çalışırdım daha temizi olacağını düşünmüyorum çünkü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5