İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaptığınız ayıptır

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,özellikle son günlerde bazı kişi ya da kişiler siteme sürekli saldırı yapıyor.Bıktım artık.
Bu insanlar neden bu tip şeyler yaparlar anlamıyorum.Yıllarımızı verip bir şeyler ortaya çıkarıyoruz,emek harcıyoruz.
Ekmeğimizle oynuyorsunuz.Kimsenin ahı kimsede kalmazmış.
Evinize hırsız girse,en değerli eşyalarınızı alıp götürse üzülmez misiniz? Ya da birisi iş yerinizi yakıp yıksa...örnekler çoğaltılabilir.
Bu kişi ya da kişileri tanımıyorum ama,amaçları belli.Dileğim şudur;aynı şeyleri bir şekilde siz de yaşayın.
Bedavamelodi.com

H

hibrahim

Misafir
dostum alakam yok ama bence sen kendin butun önlemleri al çünkü yaptığın iş her an siteyi topluca indirtmeye açık bir sektor...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MuZiKCi' Alıntı:
Bu insanlar neden bu tip şeyler yaparlar anlamıyorum.
Sorunuzun cevabı çok basit; bu tip insanlar ömür boyu birşeyi başaramamış ve başaramayacak, kişiliği tam olarak oturamamış, sanal komplekslerin içine düşmüş insanlardır. Bunları yapmaları normaldir ama ortaokulu bitirince eminimki biraz olsun akılları başlarına gelecektir, geçmiş olsun.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
14 yaşındaki çocugun eline o silahı veren şerefsizlerde suç asıl.
O tahribat.com ' a hergün küfür yagdırıyorlardır.Kendi korkusundan siteyi açamıyor şerefsiz.

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
14 yaşındaki çocugun eline o silahı veren şerefsizlerde suç asıl.
O tahribat.com ' a hergün küfür yagdırıyorlardır.Kendi korkusundan siteyi açamıyor şerefsiz.
Emin ol tek korkuları o değil, bide başka bir site var :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
vaynet.com'ada aşırı derecede saldırılar yapılmakta. Kaç tane ip banladık ama hala önüne geçemedik. Allah korkusu yok bu gibi insanlarda. Saldırı yaparak kendilerini heker sanıyorlar, milletin emeğini hiçe sayıyorlar.

herbalurun

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
herbalurun

evt arkadaşlarımızın dedigi cok dogru www.herbalurun.com sitemize bizde saldırı alıyoruz bunu yapanlar hıcmı insanların ekmek paraları ile oynamaktan korkmuyor herbalife sitelerine saldırı yapanlar neden yapıyorlar acaba biz insanlara dogru beslenmeyi ögreten distributorleriz bizlere bu yapılması dogru degil şiddetle kanıyoruz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
vay beee 5 yıllık konu haa , o yoktur da radmin sanırım.Eskiden ne kavgalar dönerdide oturur okurdum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5