İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Yaptırılacaktır) Merhaba ARkadaşlar Arama Motoru Yaptırılacaktır (SIFIRDAN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu Report Edildi

Bu Forumda Oflus Ve Dahası Barındıkça Bu Forum ne ilerler nede iyi işler çıkar bunlar gibiler yüzünden ne proje çıkıyor ülkemizden nede başka birşey

neymiş elini kıpırdatmazmış 150 tl için

forumda açılan yorum yap 0.5 tl kazan konularına SAZAN gibi atlıyorsun ? 150 tl yimi kücük görüyorsun

yapamıycağın veyada yapmıycağın konulara niye yorum yazıyosun amacın derdin ne ?

Neyse arkadaşlar ADAM AKILLI BİRİ ÇIKTI Bİ SCRİPT SÖYLEDİ ONA TEMA Ekliyip Deneme Sürümü Olarak Çıkıcak

Tabi Siteye DDos Saldırısı Yapmazsa iyidir !

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hangi koşullarda 100, hangi koşullarda 150, onu merak ettim.
Bu kadar har vurup harman savurma scriptini aldıktan sonra bu işin pazarlaması da var. Ona da biraz bütçe ayır

Bugünün geyiği de bu olsun bakalım.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hangi koşullarda 100, hangi koşullarda 150, onu merak ettim.
Bu kadar har vurup harman savurma scriptini aldıktan sonra bu işin pazarlaması da var. Ona da biraz bütçe ayır

Bugünün geyiği de bu olsun bakalım.

:D konuyu ilk gördüğümde gülmeye başladım halen yorum gelsede gelmesede f5 yapıp güldürüyor konu 150 tlye yaptırabilirsen ben o adamı aylık 1k maaşla yanıma alayım hemen pm atsın:)

Alalım arkadaşları buraya:
http://forum.iyinet.com/geyikhane/143392-yaptirilacaktir-mini-google-yaptiracagim-sifirdan.html

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gülmek İsteyenler veya geyik yapmak isteyenler buraya geçsin konu açsında bizde gülelim..

Konu Harici Yorum Yapıp Birde Üstüne -rep Atan insan dışı varlıklara lafım :sinir:

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısacası mini google gibi olucak

Bu ne ya :) hocam mini google istiyorsun 100-150 Tl arası diyorsun bi de alt tarafa geyik yapmayan isteyenler geyikhaneye diyorsun geyigin kralını sen yapmışsın. Akşam akşam beni güldürdün helal olsun sana :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
iyide kardeşim sen zaten geyik konusu açmışsın, sen nerde yaşıyorsun? 100 150 tl ye adam logoyu yapar sadece:D adamakıllı bi proje yapacaksan binlerce lirayı gözden çıkarmalısın, onu da çıkaramayacağına göre gülün ulen :D

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne ya :) hocam mini google istiyorsun 100-150 Tl arası diyorsun bi de alt tarafa geyik yapmayan isteyenler geyikhaneye diyorsun geyigin kralını sen yapmışsın. Akşam akşam beni güldürdün helal olsun sana :D

bugün herkesin tersten anlama günümü acaba ?

Bu Saydıklarımın Google Edemiyeceğine Göre ?

Üyelik Formu Üye Paneli

Link Ekleyecek O Linkler Hangi Üyeden geldiği ve site linkleri maile gelecek (Admin)

Birde İndex Aramalarda Log Altına Alınacak Bu Kadar Yapamıycaksan Veya İlgilenmiyceksen Hiç Boşuna Mesaj Yazma..

Ozaman Mini Arama Motoru Diyeyim Bu Kadar Komikse Bu Kelime !

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide kardeşim sen zaten geyik konusu açmışsın, sen nerde yaşıyorsun? 100 150 tl ye adam logoyu yapar sadece:D adamakıllı bi proje yapacaksan binlerce lirayı gözden çıkarmalısın, onu da çıkaramayacağına göre gülün ulen :D

Binlerce Liramı ?

Forumu Gez Bakalım Ne Scriptler Var 50-100 Tl Arası ..

Benim Sadece İstediğim Şu

Üyelik Formu Üye Paneli

Link Ekleyecek O Linkler Hangi Üyeden geldiği ve site linkleri maile gelecek (Admin)

Birde İndex Aramalarda Log Altına Alınacak Bu Kadar Yapamıycaksan Veya İlgilenmiyceksen Hiç Boşuna Mesaj Yazma..

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Binlerce Liramı ?

Forumu Gez Bakalım Ne Scriptler Var 50-100 Tl Arası ..

Benim Sadece İstediğim Şu

Üyelik Formu Üye Paneli

Ok öptüm bye.

Dalgamı geçiyorsun kardeşim yoksa yenimi başladın Allah aşkına doğru cevapla ?

NE DEMİŞLERRR?

gulmek4zr.jpg

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Foruma Sırf Açılan Konulara Dalga Geçici Mesajlar Yazmak İçinmi Üye Oluyosunuz Yoksa Webmastermı sanıyorsunuz kendinizi ? Doğruyu Söyleyin :)

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bu Foruma Sırf Açılan Konulara Dalga Geçici Mesajlar Yazmak İçinmi Üye Oluyosunuz Yoksa Webmastermı sanıyorsunuz kendinizi ? Doğruyu Söyleyin :)

Su küçüğün söz büyüğün. Araştır bu forumdakileri sonra gel buraya burası facebook değil akşam akşamda can sıkma 100 150 tlye değil logo ahanda buraya yazıyorum mouseyi alır photoshop u açarsam şerefsizim;) ;)

Buyur suyunu iç güzelim 150 tlye GOOGLE YAPACAK afedersiniz Sözüm ona MAL VARSA msnini pm atsın allah aşkına ben 1000 tl veriyorum diyorum 1000 tl isterse arttırırımda;)

PİYASAYI DÜŞÜRMEYE ÇALIŞAN GENÇLER 1 ER TABAKA VE SİMİT SİZİN İŞİNİZİ GÖRÜR...​

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Konuyu Toplam 12 Üye okuyor. (9 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
hepside 100 liraya mini google yapmak için sırada bekliyorlar :D
sen gerçekmisin? şakamısın sen

facebookfake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Su küçüğün söz büyüğün. Araştır bu forumdakileri sonra gel buraya burası facebook değil akşam akşamda can sıkma 100 150 tlye değil logo ahanda buraya yazıyorum mouseyi alır photoshop u açarsam şerefsizim;) ;)

Buyur suyunu iç güzelim 150 tlye GOOGLE YAPACAK afedersiniz Sözüm ona MAL VARSA msnini pm atsın allah aşkına ben 1000 tl veriyorum diyorum 1000 tl isterse arttırırımda;)

AL İŞTE..

LAN GERİZEKALI.. Ben Sana Veya Genel olarak google mi yap diyorum saydıklarım googlenin çeyreği bile deil..

google bu kadarsa ozaman niye sitelerini millet googleye indexletmeye çalışıyordu ?

zaten bu Türkiyedeki Bu Zihniyeet oldukça hiç bi proje cıkmaz bu ülkeden

Sana Sadece 3 özellik sayıyorum neden boş boş sadece sinir etmek için

Mal Mal Konuşuyorsun

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
AL İŞTE..

LAN GERİZEKALI.. Ben Sana Veya Genel olarak google mi yap diyorum saydıklarım googlenin çeyreği bile deil..

google bu kadarsa ozaman niye sitelerini millet googleye indexletmeye çalışıyordu ?

zaten bu Türkiyedeki Bu Zihniyeet oldukça hiç bi proje cıkmaz bu ülkeden

Sana Sadece 3 özellik sayıyorum neden boş boş sadece sinir etmek için

Mal Mal Konuşuyorsun

Hah sağol ban açıklaman çıktı dur telefonum nerlerde acaba;)

Demedimmi İbrahim?
Görüşürüz öptüm bye :D:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
arasıra böyle konular açalım harika oluyor:D hit olur bu konu hit hit

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Birader daha yaşın küçük gelmişsin burda milletin webmasterlığını sorguluyosun.:peh: Piyasayı bilmiyosan bari araştır. 100-150 TL ye gerçek işi bilen adam photoshopu açıp GOOGLE bile yazmaz bırak site yapmayı.;)

O piyasadan bulduğun 50-100 TL scriplerinde ne halt olduğunu bilmeyen yoktur bu forumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5