İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaratıcı domain isimlerine ihtiyacım var

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzantısı ile bütünlük oluşturan, yaratıcı domain isimleri arıyorum. Uzantının hiç önemi yok.

Örnek vereyim
gel.me (.me domainler henüz satışa çıkmadı, örnek olsun diye yazıyorum)
yon.ca
mo.la

karakter sayısının ve uzantısının bir önemi yok. az önce dosy.am'ı bile reglemeye çalıştım ama doluymuş :)

ayrıca;
del.icio.us, ma.gnolia.com gibi üçü birleşince anlam ifade eden kelimeler de olabilir.
türkçe veya ingilizce olması da önemsiz. anlam ifade etsin yeter.
elinizde reglenmiş varsa fiyat verebilirsiniz. ama önceliğim reglenmemiş olanlar. çok iyi bir şey bulduysanız ve boştaysa bunun için bile ücret talep edebilirsiniz. (çok uçmamak kaydıyla)

sevgiler

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
indir.im
goster.im
bil.im

.im alanadı ile ilgili epeyce bir boşluk var, türkçe kelimelerde

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Aklıma İlk Gelen
gelis.im

Ama Bu Tarz Domainler Com/Net Uzantılı Olmadıkça Prim Yapmazlar Düşüncesindeyim.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@bilgi
indir.im çok iyi ama onu da paypalla kaydedemiyormuşuz :( dotz.im'de kaydedilebiliyor paypalla ama orası bir sürü harika domainimi yedi, güvenemiyorum.)
Teşekkürler arkadaşlar. İyi bir şeyler çıkacak gibi.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklıma İlk Gelen
gelis.im

Ama Bu Tarz Domainler Com/Net Uzantılı Olmadıkça Prim Yapmazlar Düşüncesindeyim.

Domainleri ileride satmak için almıyorum, zira bu tarz domainlerin tr'de pek piyasası olacağını sanmıyorum. Projelendirilebilecek şeyler arıyorum. Mesela indir.im çok iyiydi.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
@miller
isimtescil.net 70$+kdv diyor .im alanadına

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@miller
isimtescil.net 70$+kdv diyor .im alanadına
isimtescil üste para verse almadan önce iki kere düşünürüm :)
şimdi nic.im'e mail attım, cc benim üzerime olmadan alabilir miyim diye sordum, olumlu cevap verirlerse alabilirim herhalde. işin enteresan yanı domain tarafımdan reglenmiş gibi duruyor :) şu an whois çekseniz dolu diyorlar ama panelde domain yok. zira son aşamada iptal etmiştim.

ek: isimtescil boş diyormuş :) neyse, nic.im'den alamazsak ona kalacağız galiba mecburen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5