İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardiiiiiim

M

maske187

Misafir
BENİM BİLGİSAYARIMDA VİRÜS OLDUĞUNDAN EMİNİM ÇÜNKÜ BİLGİSAYARIM İNANILMAZ DERECEDE YAVAŞLADI PCNET DERGİSİNDE OKUDUM STİNGER DİYE Bİ VİRÜS TARAMA PROGRAMI VARMIŞ İNDİRDİM ÇALIŞTIRDIM BİLGİSAYARIMDA W32/Pate.b diye bişi buldu ama silemedi ne yapıyım bilgisayarımda başka virüslerde olduğumdan şüpeleniyorum ne yapimm ne olur yardım edin arkadaşlar :( :( :(
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maske187' Alıntı:
BENİM BİLGİSAYARIMDA VİRÜS OLDUĞUNDAN EMİNİM ÇÜNKÜ BİLGİSAYARIM İNANILMAZ DERECEDE YAVAŞLADI PCNET DERGİSİNDE OKUDUM STİNGER DİYE Bİ VİRÜS TARAMA PROGRAMI VARMIŞ İNDİRDİM ÇALIŞTIRDIM BİLGİSAYARIMDA W32/Pate.b diye bişi buldu ama silemedi ne yapıyım bilgisayarımda başka virüslerde olduğumdan şüpeleniyorum ne yapimm ne olur yardım edin arkadaşlar :( :( :(
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Bu bir dosya virüsüdür.Sana tavsiyem makinene format atıp yeniden kurman olacaktır.Bir çok programının da dll dosyalarını bozacağı için yakında programlarında hata vermeye başlayacaktır.Bu virüsü kaldırmakla uğraşana kadar, emin ol format daha kısa sürer :)

M

maske187

Misafir
Ee öyle Yepmak Zorunda Kaldim Pc Ye Format Attim şimdibenim Pc Vizir Vizir çalişio Ehuehu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5